11. ledna 2021
Kategorie: Cestování, PR

Proč ubytování v Olomouci? Je blízko přírodních i historických šperků regionu!

Jakmile se ocitnete v Olomouckém kraji, nebudete se stačit divit jeho kráse. Nachází se zde nespočet historických a přírodních drahokamů, které vás přesvědčí o dokonalosti oblasti. Pokud však chcete poznat zdejší atrakce zblízka, musíte si rezervovat komfortní ubytování v Olomouci a okolí.

Jakmile si vyhledáte ubytování v Olomouci podle představ, zajistíte tak pohodovou dovolenou celé rodině. Ke všem klíčovým památkám a divům přírody to budete mít coby kamenem dohodil.

Olomouc překvapí

Město se pyšní titulem druhé největší památkové rezervace České republiky, a proto je populárním výletním místem. I když není Olomouc rozlohou příliš velká, jeden den vám nebude na její návštěvu stačit. Musíte počítat s návštěvou Zoo na Svatém kopečku, zdejší chrám bere dech a nabízí výhled na město a okolí. Dovolená v Olomouci bude kompletní jen s prohlídkou Horního náměstí, kde se nachází sloup Nejsvětější Trojice a orloj. Romantické uličky si ihned zamilujete. Doslova na každém rohu se nachází kostelík, chrám či starobylý dům. Vaše kroky povedou do rozlehlých parků, muzeí techniky a umění, na Floru Olomouc a k pozůstatkům vojenské pevnosti.

Do Přerova je to kousek

Návštěva Přerova se vám vryje do paměti, protože na vás město dýchne prastarou atmosférou. Na první pohled to poznáte z dochovaných staveb. Kostely, hradby s deseti baštami a fortnou, renesanční domy jsou toho důkazem. V Přerově sídli muzeum J. A. Komenského a rovněž je proslulé nedalekým Předmostím, které je věhlasným archeologickým nalezištěm. Právě zde byly nalezeny kosti tisícovky mamutů a tábořiště pravěkých lovců. Jakmile si objednáte ubytování v Přerově, poznáte zajímavou oblast se vším všudy. Hotel Jana a hotel Fit patří k nejlepším ubytovacím zařízením, a dokonce nabízejí wellness a relaxační procedury.

Ať už jste v České republice na jakémkoliv místě, ideální ubytování najdete na Hotel.cz. Vybírat můžete z pestré palety útulných penzionů a hotelů nabízejících wellness služby.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: