08. září 2022
Kategorie: Auto-moto

Zjistěte, který vůz Kia vám bude vyhovovat nejvíce

Koupě nového auta je pro většinu lidí velkým životním milníkem a tak ji rozhodně není radno podceňovat. Zatímco někteří mají o svém vysněném autě jasno už dávno dopředu, jiní ve svém výběru dlouho tápou. Pokud i vy spadáte do druhé kategorie, jež ještě o výběru automobilu nemá jasno, tak vězte, že následující řádky jsou vám jako šité na míru – dozvíte se totiž, s kým a kde se poradit, abyste si vaše nové auto vybrali co možná nejlépe.

O čem konkrétně je řeč? Řeč je o možnosti se poradit přímo s prodejcem, který je seznámen se všemi přednostmi daného vozu. Avšak nemyslete si, že abyste se mohli od prodejce dozvědět vše o autech Kia, tak musíte vážit cestu až za ním do prodejny. To už dávno není nutné, Kia totiž nabízí online konzultace a prezentace, které vám umožní získat důležité informace k nákupu pro vás nejvhodnějšího modelu této jihokorejské automobilky z pohodlí vašeho domova.

On-line prezentace všech modelů Kia

Na co všechno se budete moci těšit při prezentaci vozidel Kia? V prvé řadě na odborný výklad, který vám skutečně umožní se o autě dozvědět vše potřebné. Stejně tak těšit se budete moci na pestrou paletu vozidel – zkrátka dozvědět se můžete o všech nových autech, jež Kia vyrábí. Zajímá vás SUV Kia Sportage, nebo naopak čistě elektrická KIA EV6? Žádný problém, prodejci vám jsou připraveni ukázat skutečně kompletní nabídku vozů KIA, takže tyto dva vozy v ní pochopitelně nechybějí.

Jak si ale tuto online konzultaci a prezentaci sjednat? Je to jednoduché, lze tak učinit přímo na oficiálních stránkách automobilky Kia, tedy na kia.com, kde si stačí zvolit váš vysněný model a kliknout na tlačítko “Dohodnout si on-line schůzku”. Jak jste tedy již zajisté pochopili, tak prezentace je vázána vždy ke konkrétnímu modelu, avšak prodejce určitě rád ochotně zodpoví i dotazy směřující na ostatní modely KIA.

Zážitek srovnatelný jako při osobní prohlídce

Dokonce i výběr prezentujícího prodejce bude na vás – zkrátka vše je uděláno tak, abyste si z on-line video prezentace odnesli nejenom důležité informace, ale i milý zážitek. Pochopitelně budete vyzváni i k volbě termínů a k zanechání kontaktních údajů, aby se s vámi mohl následně vybraný prodejce Kia spojit. Poté vám ještě dorazí i e-mail potvrzující sjednaný termín.

Jako poslední krok, jež vás dělí od možnosti se dozvědět vše o vybraném autě značky Kia, je pochopitelně připojení se k živé video prezentaci v domluvenou dobu. O vše ostatní už se postará prodejce, jež vás provede celou video přednáškou v pohodlí a bezpečí vašeho domova. I takto na dálku tedy můžete hravě zjistit, který automobil od KII by pro vás byl to pravé ořechové.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: