10.2.2020
Kategorie: Bydlení, Domácnost

Znáte nejžhavější barvu pro zařízení interiéru v nadcházející sezóně?

Už je to venku – nejžhavější barvou v nadcházející sezóně je broskvová. Pastelová broskvová barva začíná převažovat v regálech obchodů a je jen otázkou času, kdy se něco broskvového objeví také u vás doma. Její jemný nádech vám pomůže přečkat zbytek dlouhé a chladné zimy a přivítat jaro. K aktualizaci interiéru nemusíte okamžitě předělávat celý domov. Poradíme vám jednoduché tipy, jak přinést trochu „broskve“ do vašeho domova a tím ho příjemně oživit.

Textilie

Nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak přinést novou paletu barev do vašeho domova, jsou bezpochyby polštářky a přehozy.

Zvažte přidání jednoho nebo dvou polštářků v broskvové barvě ke svým stávajícím na pohovku nebo postel. Alternativou je i to, že přehodíte deku v broskvové barvě přes pohovku nebo roh postele.

Dekorace

Existuje obrovské množství dekorací v barvě broskve, kterým nejde odolat. Při používání dekorací či jejich vrstvení mějte na paměti, že lichý počet vypadá lépe. Hrajte si s výškou a velikostí. Míchejte textury a materiály.

Obrazy

Pro ty z vás, kteří jsou trochu nejistí, pokud jde o používání barev v domácnosti, se barevná kresba může jevit jako bezpečnější volba.

Nadměrné abstraktní květinové tisky, fotografie ptáků a koní a geometrické barevné malby jsou všechny nyní trendy. Hledejte kousek, který používá broskvové tóny.

Květináče

Obliba pokojových rostlin roste a v důsledku toho je na trhu více květináčů a nádob určených k pěstování květin než dříve. Zvažte seskupení několika květináčů dohromady, které kombinují různé velikosti, textury a materiály.

Maličkosti

Přidejte do vašeho domova několik keramických kousků. Malé nádoby jsou ozdobným kusem samy o sobě nebo mohou být použity prakticky jako slánky na jídelní stůl nebo k uschování šperků na nočním stolku.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: