9.1.2019
Kategorie: Bydlení, PR

Zabezpečte svůj byt jako pevnost!

Již od dávných věků jsou dveře, vrata, brány a další obrané zařízení chráněny zámkem. Se zlepšujícím se zabezpečením samozřejmě narůstá i zručnost a znalost zlodějů, či podobných nežádoucích návštěvníků. Při vloupání bývá nejčastěji používaná technika k odemknutí, nebo poškození a odstranění zámku. Jak zabránit zlodějům abych se k vám dostali?  Přečtěte si pár tipů.

Samotné dveře bych měli být minimálně ve třetí bezpečnostní třídě. To samé se týče cylindrické vložky a bezpečnostního kování.  V závislosti na typu dveří pro lepší mechanické zabezpečení může se namontovat rozvorový zámek nebo bezpečnostní závora.

Zabezpečení objektů na vysoké úrovni vám nabízí zámečnictví key-service s.r.o. Jde o desítky let zkušenou a zdokonalující se společnost, která spolehlivě zabezpečuje různé typy objektů. Jedná se o mechanické uzamčení, různé digitální řízení zámků s bezpečnostními kódy, montáž bezpečnostních závor, kování atd..

Mezí konkrétní činnosti patří také odemknutí dveří v případě ztráty klíče, nebo jiného důvodu: Key-service dokáže otevřít všechny  typy dveří. Před otevřením je potřeba mít doklad totožnosti a potvrzení, že je nemovitost, auto, případně jiný zabezpečený objekt, či předmět ve vlastnictví žadatele. Odemknout lze i bezpečnostní typy zámků např.: NEXT, SHERLOCK, ADLO, SAPELI, BEDEX atd.

ODEMKNUTÍ PROBÍHÁ VŽDY BEZ POŠKOZENÍ DVEŘÍ!

Key-service nabízí také otevření aut, a to bez jakéhokoliv poškození! Používány jsou jen ty nejnovější metody a přípravky, navíc díky dlouholeté praxi a bohatým zkušenostem váš vůz může být otevřen maximálně rychle.

Nemusíte hned rozbíjet okno. Dokážeme bez poškození otevřít auta všech značek včetně luxusních vozů LEXUS, BMW, AUDI, PORSCHE, LAMBORGHINI, ALFA ROMEO, JAGUAR atd.

Více informací naleznete na www.key-service.cz.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: