9.3.2015
Kategorie: Cestování, PR

Východní Čechy

Dovolená se dá v naší krásné zemi strávit zajisté leckde. Tak proč jedno letní období nestrávit na východě Čech? Pardubice, Poděbrady a další krásná města, penziony nebo hotely špičkové úrovně. Prostě a jednoduše, hurá do toho!

Kam se vlastně můžete vydat? A co třeba za zvířaty? Safari hotel a kemp, to vše v ZOO Dvůr Králové! Prohlédněte si tuto slavnou zoologickou zahradu, která chová více než dva tisíce zvířat! Zvláště děti budou přímo nadšené, jak pestrá fauna je skoro na dosah. Pavilon, který obývají hrošíci, savana v Africe, ale i kočkovité šelmy a ptáci. To vše na jednom místě, račte se zde trochu projít, bude to nádherný zážitek.

A kam se na východě Čech ještě podívat? Alternativ je opravdu hodně! Slevy východní Čechy Vás mohou zavést třeba na návštěvu zámku Moravská Třebová. Najdete tu pět stálých expozic, které Vás prostě musí nadchnout. Přímo učebnicový příklad umění italských stavitelů z období manýrismu, ale i renesanční prvky.

Ale to určitě není všechno, na východě Čech najdete i skvělé podmínky pro lyžování. Vždyť právě Králický Sněžník, třetí nejvyšší hora v naší zemi, každoročně přivítá řadu návštěvníků, stejně jako celé Orlické hory. Rodiny s dětmi se pak jistě s radostí podívají do Žďárských vrchů, k dispozici je ale i několik hradů, zámků a tvrzí – třeba Bouzov, Cimburk nebo třeba Jevíčko. Historie na každém kroku, ale i panenská příroda, na kterou jen tak nezapomenete. Tak přesně to jsou slevy východní Čechy!

Takže nasedněte na kolo a vyjeďte si celá rodina. Proč by ne? Pak se vrátíte do hotelu či penzionu a užijete si naprosto špičkové wellness procedury! Vířivka, sauna, případně i bazén – vše je k dispozici, jen si to pořádně vychutnat! Slevy východní Čechy na Vás už čekají!

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: