23.3.2020
Kategorie: Cestování

Toužíte trávit dovolenou jako král či královna? Ubytujte se na hradě!

Toužíte zjistit, jak kdysi žily královské rodiny? Nechte se vést královské horečkou zarezervujte si příští dovolenou na hradě. Většina z nás pravděpodobně nikdy nezjistí, jak se žije ve Windsorském zámku nebo v Buckinghamském paláci, ale můžete si zajistit dovolenou v některé z historických velkolepých staveb.

Roch Castle v Roch ve Velké Británii

Tento impozantní hrad s výhledem na záliv St Brides přivede hosty do mystických dávných časů. Historie hradu Roch sahá až do 12. století a pyšní se hrdě na skalnatém východě vysoko nad krajinou Pembrokeshire. Hosté si mohou užít jedinečný smysl pro historii spojený s romantickým útěkem od stereotypu všedních dnů, protože každý pokoj je luxusně zařízený a nabízí moderní pocit s krásným výhledem na britské pobřeží a krajinu.

RAAS Devigarh v Delwara v Indii

Indie je neobyčejná země a pokud chcete tuto neobyčejnost naplno prožít, rozhodněte se složit hlavu na RAAS Devigarh. Toto nádherné indické dědictví sídlí v paláci z 18. století v obci Delwara a je zasazeno uprostřed kopců Aravalli a má dokonalou horskou kulisu. Hosté si mohou odpočinout v knihovně nebo v prostorném apartmá zdobeném velkolepým nábytkem a složitě vyřezávanými podloubími.

Parador de Cardona v Cardoně ve Španělsku

S kouzelným prostředím uvnitř hradu z 9. století je Parador de Cardona přímo z pohádky. Nabízí panoramatický výhled na katalánskou krajinu a interiéry věrné kardonské historii se středověkým stylem, klenutými stropy, kamennými zdmi a nádhernými nádvořími. Hosté jsou okouzleni lahodnými a autentickými katalánskými specialitami, než odejdou do okouzlující ložnice s postelemi s nebesy a krásným nábytkem zvýrazněným divadelním osvětlením a bohatými tkaninami.

Castello Di Pavone v Pavone Canavese, Itálie

Pokud hledáte starobylý hrad, který se proměnil v půvabný hotel, pak Castello Di Pavone je místem, kde byste měli zůstat. Všechny pokoje jsou obklopené tropickou zahradou a kombinují tradiční nábytek s moderním vybavením a nabízejí skutečně jedinečné prostředí plné historie. Tato nemovitost nabízí řadu jídelen, malých i velkých, a každá z nich má jedinečné funkce, které vás přivedou zpět v čase.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: