26.9.2014
Kategorie: Cestování, PR

Slevy v Itálii

Nádherná Itálie? Ale ano, to se nedá popřít, tohle slovní spojení se často používá a bez výjimky prostě opravdu platí.

Řím neboli Věčné město, kolébka jedné velké antické civilizace, architektonické památky doslova na každém rohu, které odkazují jak na starověk, tak i na středověk (nesmíme totiž zapomenout na proslulý Andělský hrad, že?). Koloseum, náměstí svatého Petra a mnoho dalšího, v Římě se prostě určitě nudit nebudete. A co procházka po Forum Romanum? Zkuste si, jak se tu cítili římští patricijové či plebejci. K návštěvě pak láká i Benátské náměstí či například takový Kapitol.

Itálie ale rozhodně není jen Řím, to bychom byli dost krátkozrací. Zmínit pochopitelně musíme i Milán, Benátky, Florencii, Janov či třeba Neapol, o které pojednává jistá píseň od Waldemara Matušky. Právě Florencie je jedním z cílů okružní cesty Itálií, kterou Vám přinášíme. Poznejte místní úzké uličky, Most zlatníků, budovu radnice a další stavby v duchu renesance, která se zde ostatně poprvé zrodila.

Pojedete autobusem, dostanete samozřejmě přiděleného průvodce, na cestu jste automaticky pojištění a bydlet budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Něco takového za podobnou cenu nepořídíte nikde jinde, než právě u nás.

Florencie totiž není jen světoznámá socha Davida, ale i kostel San Lorenzo, gotický dóm Santa Maria del Fiore, jehož kupole je snad na každé pohlednici a samozřejmě galerie Uffizzi, kde je uloženo spoustu uměleckých děl známých snad po celém světě.

Jestli chcete prohlížet krásy Apeninského poloostrova, můžete využít naše slevové akce a vydat se do jedné z nejkrásnějších zemí světa. Inu, proč ne? Za takřka poloviční cenu oproti normálu, to je v tomto případě skoro za hubičku, jak se hezky česky říkává.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: