28.5.2016
Kategorie: Cestování, PR

Seznamte se s nespornými výhodami cestovního pojištění

Ať už se do zahraničí vydáte v zimě či v létě, dovolená se obvykle nese v duchu určitých rizik. Proto byste neměli hranice České republiky opouštět bez vhodně zvolené ochrany – kvalitního cestovního pojištění.

Stoprocentní krytí léčebných výloh

Když se vám má přihodit úraz, obvykle se to stane na dovolené. Zákon schválnosti? Možná, ale díky pojištění do zahraničí nebudete muset platit nemalou částku za ošetření. V rámci EU vám sice určitou ochranu zajistí vaše zdravotní pojištění, ale jen v omezené míře a za podmínek platných pro místní obyvatele. To může v praxi znamenat spoluúčast a v případě soukromých středisek i nutnost úhrady v plné výši.

Pojištění do zahraničí pokrývá výdaje za lékařské ošetření, operace, zásahy horské služby a transporty. Zároveň zvažte sjednání pojištění odpovědnosti za škodu – bude se vám hodit v momentě, kdy svým jednáním způsobíte škodu na zdraví nebo majetku druhé osobě.

radyprovsechny.cz_online_ergo_cz_01

Nonstop asistenční služba

Jednou z nejdůležitějších položek je nonstop asistenční služba, která se o vás postará, když to budete nejvíce potřebovat. Operátor vám pomůže s vyhledáním zdravotnického zařízení a poskytne vám potřebné informace.

Lepší krytí rizik

Rozsah zdravotního pojištění je omezený – cestovní pojištění kryje mnohem více rizik. Základní varianta lze rozšířit o připojištění (např. sportů) a zároveň si můžete sjednat doplňková pojištění. K oblíbeným produktům patří pojištění storna zájezdu a pojištění zavazadel.

radyprovsechny.cz_online_ergo_cz_02

Pohodlné vyřízení online

Nechcete ztrácet čas vyřizováním pojištění na pobočce? To je minulost, dnes hraje prim online cestovní pojištění, které si sjednáte z pohodlí domova. Vyberete si vhodný balíček, nastavíte připojištění a je to.

Na závěr jsme si nechali tip na konkrétní cestovní pojištění. Za pozornost stojí výhodné balíčky od ERGO pojišťovny a.s. Renomovaná instituce na trhu působí přes 20 let a nabízí i jiné pojistné produkty – klasické (pojištění domácnosti) i méně obvyklé pojistky jako například pojištění pilotů.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: