8.11.2014
Kategorie: PR, Různé

Sen stát se pilotem už nemusí být jen snem

Létání má v krvi snad každý z nás, ale jen málokdo by měl tu odvahu posadit se za kokpit dopravního letounu. Ale právě od toho je tu náš simulátor Airbus A320, kde si vše nanečisto vyzkoušíte a uvidíte, jak je tato práce náročná – ale na druhou stranu i dosti zábavná!

Nikomu se nic nestane a vy si užijete opravdu parádní den. Sen stát se pilotem už nemusí být jen snem, dětské sny se mají plnit. Věrná kopie kokpitu moderního dopravního letounu, dohled zkušeného instruktora, který Vám se vším potřebným pomůže a poradí. Nešvary počasí nebo selhání motoru, to vše jsou nepříjemnosti, které bohužel musí piloti občas řešit – zkuste si to také – navíc bez rizika.

O našem simulátoru přináší pravidelně informace také vyhledávaná celostátní média. Redaktorům se u nás opravdu líbilo, stejné to pak může být i u Vás! Zkuste si řídit dopravní letoun, na jehož palubu se vejde až dvě stovky cestujících. Navíc, celý let si můžete nechat nahrát na DVD nebo si z něj vyvolat fotografie, abyste měli krásnou vzpomínku na svůj fantastický den. Stačí se jen informovat, rádi Váš sen splníme do posledního puntíku!

Pokud máte o létání nanečisto s námi zájem, zkuste absolvovat třeba i virtuální prohlídku, díky které se ještě lépe nažhavíte na celou akci. Důležité je pak už jen jedno – včas se objednat a dorazit do Prahy, abyste si svůj zážitek stoprocentně vychutnali. Plno máme totiž hlavně o víkendech, takže je důležité objednat se několik dní nebo týdnů předem. Dárkový certifikát platí půl roku od zakoupení, takže se nebojte, času je opravdu dost. A pokud budete mít zájem, lze vzít i své přátele (až osm lidí celkem) – místa pro hosty letu je tu dost.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: