23.9.2013
Kategorie: Móda, PR

Šaty do tanečních

Děvče dosáhlo věku, kdy děvčata zpravidla zatouží vládnout tanečním uměním a vrhnou se tak do víru tanečních kurzů. A toto nebylo výjimkou.

Jak jen tato dívka zaplála touhou stát se královnou parketů! A proto se do jednoho kurzu přihlásila a následně se zákonitě jala vybírat vhodné šaty. Na tom nic není, řekl by si nejeden chlap, prostě proto, že je to chlap. Jenže není-li jedna chlapem, není to s volbou vhodného odění zrovna jednoduché. Protože ne všechno je to pravé, pokud se vybírá ženskýma očima.

První šaty do tanečních zavrhla hned poté, co je zřela. Protože maje tyto, vracela by se domů nejen utancovaná, ale i notně utlačená. Od kluků, kteří by se na ni v těchto tlačili, tiskli, mačkali. Protože ačkoliv tyto šaty zahalovaly cudně dost možná i více, než bylo nezbytně nutno zahalovat, svojí přiléhavostí dávaly zcela zřetelně najevo svůj obsah. Každý záhyb, každý výčnělek těla by byl v těchto k uzření, zcela zřetelný navzdory textilnímu pokrytí.

Druhé šaty se dívčině také nezamlouvaly. Kdyby se v těchto na okamžik posadila ke stolu, kluci by popadali na podlahu, jen aby lépe viděli… Prostě tyto šaty měly až příliš krátkou sukni.

Kdyby si oblékla šaty třetí, klopili by před ní kluci zrak a tvářili se, že ji nevidí, jen aby si pro ni v tom „pytli od brambor“ nemuseli při pánské volence jít, a u těch čtvrtých hrozilo „klopivé“ riziko též, jen by tanečníci klopili zrak naopak až v těsné blízkosti a při tanci, neboť výstřih těchto fungoval lépe než výkladní skříň.

Páté šaty měly „extremistickou“ sukni. Abych to objasnil – jejich sukně byla natolik dlouhá, že by jí na ni nějaké nemehlo dozajista šláplo, ozvalo by se „škub“ a v mžiku by na sobě měla sukni pro změnu nakrátko odtrženou nebo možná dokonce nechtěně žádnou.
Další šaty nebyly z toho pravého materiálu a i při zcela morálním tření vytvářely statickou elektřinu, takže kdyby jí po nich nějaký partner přejel rukou, vstávaly by mu přinejmenším vlasy na hlavě.

Další a další šaty procházely jejíma rukama, ale ona stále nebyla spokojená. Protože každý háv měl něco, čím její srdéčko nepotěšil. Prohlédla a nejednou odzkoušela vše, co v obchodě měli, a pak šla sklesle domů. Protože správné, dokonalé šaty nenalezla. V onom kamenném obchodě nebylo v nabídce nic, co by bylo přesně pro ni. Ona snad ani do těch tanečních nepůjde, když nemá ty správné šaty do tanečních…

Pak ovšem bylo vše jako mávnutím kouzelného proutku jiné. Měla šaty, jaké by ani Popelka v oříšku nenašla, a i princ by se na ni nemohl vynadívat, byl-li by tu nějaký. Jenže tu nebyl a tak se stala toliko důvodem, proč se poprali všichni místní kluci. Pro právo si s ní zatančit. Protože byla tak spanilá! Měla šaty do tanečních z www.spolecenske-saty.eu.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky:, ,