15.11.2018
Kategorie: Cestování, PR

Rady, kam na levnou dovolenou, která nezatíží váš rozpočet

Dovolená rozhodně nemusí být cenově nedostupná. Mnoho lidí často preferuje Itálii nebo Chorvatsko, které se po sečtení všech nákladů nezdají až tak výhodné. Zvláště, když do výsledné ceny musíte připočítat cenu ubytování, jídla, cenu cesty a další nezbytné náklady.

Proto jsme si pro vás připravili výčet destinací, které můžeme označit za lokality, kde vyjde dovolená levněji a kde zažijete vyšší komfort ve všech ohledech.

Turecko

Prvním naším tipem je země, která leží částečně v Evropě a částečně v Asii. Je celkem snadno dostupná letadlem a tak patří mezi dobrý nápad pro dovolenou jak v párech, tak pro dovolenou rodinnou. Lákají moderní hotely, ale i kvalitní stravování, či zajímavé možnosti nákupů hlavně na místních tržištích.

Tunisko

Druhá zajímavá země leží na severu Afriky. Ani sem netrvá let nijak výrazně dlouho, což je určitě velké plus. Kladem této destinace je velmi příjemné počasí jak na začátku, tak i na konci sezony. Je jasným lákadlem pro toho, kdo miluje cestování, které je spojeno s odpočinkem na pláži a využíváním všech hotelových služeb. Standardem se zde stává především kombinace kvalitních hotelových resortů s all inclusive stravováním.

Egypt

V Africe ještě zůstaneme. Tentokrát zamíříme do Egypta. V době hlavní sezony jsou sice teploty vysoké, ale kdo vyrazí v září a říjnu, ten nebude zklamán. Že jde o ideální destinaci pro dovolenou, nepotvrzuje jenom fakt, že jde o zemi s unikátními památkami, nebo o zemi s bohatými možnostmi potápění. Ani zde nelze zapomínat na špičkové hotelové komplexy se vším komfortem.

Řecko

Zůstat lze i v Evropě. Kdo hledí při výběru zájezdu i na cenu, a nepotřebuje vyrazit na světově proslulé řecké ostrovy, najde mnoho dalších, klidnějších lokalit, kde zaručeně zklamaný nebude. Kromě pobytu na krásných plážích je tato země jako stvořená k poznávání unikátních antických památek, které jsou pro mnohé hlavním důvodem, proč vyrazit.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: