8.10.2017
Kategorie: PR, Různé

Jak probíhá revize elektrorozvaděčů?

Proč si spousta firem dává na čas s objednáním revize elektrorozvaděčů, elektrorozvoden a rozvodových skříní? Důvodem obvykle není laxní přístup, a dokonce ani záměrné oddálení – řídící pracovníci mají jednoduše obavy z omezení provozu. Zdržení může pro firmu znamenat velkou finanční ztrátu, což je samozřejmě nežádoucí. Jenomže revize dnes probíhají úplně jinak než v minulosti a podniky se nemusí být žádného výrazného zdržení.

Není tomu tak dávno, kdy revize elektrorozvaděčů probíhala úplně jinak a mohla způsobit organizační problémy v chodu firmu. V současné době je situace jiná a nestává se, že by do budovy „vtrhli“ revizní technici s arzenálem velkého nářadí a začali konat svou práci bez ohledu na to, co se ve firmě právě děje. Skuteční odborníci postupují úplně jinak.

Ať už jde o revize elektroinstalací nebo elektrorozvaděčů, revizní technici disponují moderním nářadím, které má menší rozměry než kdysi. Tyto přístroje nikomu nepřekáží, měří rychleji a přesněji. Díky tomu je průběh revize mnohem rychlejší a pro obě zúčastněné strany příjemnější. Výsledky jsou obvykle známy ihned a zákazník získá naměřená data s přehlednou evidencí zaměřených elektrozařízení.

V praxi je samozřejmě klíčové, aby revize prováděli kvalifikovaní odborníci. Elektrorozvaděče a elektrozařízení musí kontrolovat certifikovaní technici s odpovídající kvalifikací a osvědčeními. Profesionálové vždy odvedou kvalitní práci a snaží se nenarušit běžný chod firmy.

Narazí-li technik na drobnější závadu, okamžitě uvědomí odpovědnou osobu a většinou nabídne efektivní řešení – často přímo na místě. V případě rozsáhlejšího poškození doporučí zkušené odborníky, kteří se o odstranění závady postarají.

A na koho byste se měli obrátit vy? Dobrou volbou jsou technici z ABAXu – divize revize elektro Praha. V oboru působí dlouhá léta a nabízí komplexní služby.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: