30.10.2016
Kategorie: Auto-moto, PR

Potřebujete vodorovné dopravní značení a nevíte, jak na to?

Silniční provoz se bez dopravního značení neobejde. Značky jsou také nedílnou součástí soukromých areálů, logistických center a dalších míst mimo veřejné komunikace. Realizace vodorovného značení však nespočívá v pouhém nanesené „nějaké“ barvy. Chcete-li, aby na povrchu vydrželo, obraťte se na odborníky z firmy AZznačky, kteří realizují zakázky v rámci celé České republiky. Používají nejmodernější postupy a technologie, s nimiž vás seznámíme v následujících řádcích.

Kde a jak probíhá realizace vodorovného dopravního značení?

Firma AZznačky realizuje vodorovné dopravní značení na silničních komunikacích, na parkovištích, v průmyslových areálech, v obchodních zónách i v logistických centrech. Pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s dopravním značením v exteriéru i v interiéru.

01Aplikace vodorovného dopravního značení na parkovišti
02Vodorovné dopravní značení interiérové (v hale)

Při aplikaci vodorovného dopravního značení se používají jednosložkové nebo dvousložkové barvy. Podstatné jsou vhodné podmínky – sucho, teplo a čistý povrch. Nanášení jednosložkových barev probíhá ručně nebo strojově. Firma používá kvalitní barvy Liboroute K 833 (bílé, žluté, modré a červené provedení) a Sinolack Normandia (bílá a žlutá) s životností až 24 měsíců. Na jednosložkové barvy je poskytována půlroční záruka. Dvousložkové barvy mají životnost minimálně 35 měsíců a je na ně poskytována záruka na 24 měsíců.

Životnost dopravního značení logicky závisí na dopravní vytíženosti. V praxi může být výrazně delší než uvedená minimální doba trvanlivosti.

Nejen vodorovné, ale také svislé dopravní značení

Komplexní služby zahrnují také prodej, pronájem dopravního značení, opravy a likvidace svislých dopravních značek. Firma AZznačky realizuje svislé dopravní značení v souladu se zákonem číslo  361/2000Sb o provozu na pozemních komunikacích a v případě potřeby pro vás vypracuje také DIO (projekt dopravně inženýrského opatření).

03Firma AZZnačky má k dispozici velké množství dopravních značek k pronájmu

Další informace na téma svislé a vodorovné dopravní značení najdete na www.azznacky.cz.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: