11.3.2020
Kategorie: PR, Různé

Potřebujete něco poslat za moře? Pomůže lodní doprava!

Když potřebujete poslat dopis do jednoho z měst v naší republice, je to velice snadné. Stačí pouze zajít na poštu, koupit známku a je to. Ale co když chcete něco odeslat až za oceán? Poradíme vám, na koho se v takové situaci můžete obrátit.

Vsaďte na profesionály

Společnost, která se u nás zaměřuje na námořní dopravu, se nazývá MULTITRANS CZ S.R.O. V této oblasti má velmi bohaté zkušenosti, a to konkrétně přes 18 let. Kromě přepravy lodí se soustředí i na kamionovou a leteckou dopravu. Podrobný výčet jejich služeb pro zákazníky naleznete na jejich webových stránkách, které se skrývají pod odkazem www.multitrans.cz. Na firmu se taktéž můžete obrátit i v případě, kdy budete potřebovat spediční služby či skladování a logistiku.

Doprava je možná jak v rámci naší republiky, tak samozřejmě i do zahraniční. O váš balík se během celého procesu přepravy bude starat tým školených odborníků, takže máte jistotu o jeho zdárném doručení na místo určení. Jestliže máte pocit, že se vaše požadavky vymykají standardním nabízeným službám, nevadí. Firma se vždy snaží najít individuální řešení pro každého zákazníka.

Námořní doprava po celém světě

Nyní už ale zpět k posílání balíků za moře. Vše začíná výběrem vhodné dopravní jednotky, sjednáním dodacích podmínek a určením přesné předávky zboží. Přeprava kontejnerů pomocí lodí není nic složitého, tudíž z tohoto způsobu dopravy nemusíte mít vůbec obavy.

Pamatujte si však, že k některým druhům přepravovaného zboží potřebujete i specifické dokumenty související s jeho povahou. Více informací se o této problematice opět dozvíte přímo na webu společnosti.

Během celého procesu přepravy jsou všechny zásilky monitorovány, tudíž budete mít přesný přehled, kde se váš balík aktuálně nachází. Zásilku si též můžete připojistit. Jestliže na doručení velmi spěcháte, máte možnost využít expresní servis.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: