29.1.2020
Kategorie: Finance a podnikání, PR, Různé

Potřebujete něco poslat poštou? Poradíme vám s výběrem obálky

Když člověk posílá obyčejný dopis, je v tomto případě volba obálky naprosto jasná. Víte však, co dělat v momentě, kdy potřebujete poslat něco většího, anebo se jedná o dokumenty, které se v žádném případě nesmí pokrčit? My vám poradíme!

Karton zamezí pomačkání papíru

Pokud potřebujete odeslat větší tiskoviny, jako jsou například různé časopisy, brožury nebo třeba tenká knížka v měkké vazbě, jistě chcete předejít tomu, aby došlo během přepravy k jejich poškození. V takovém případě vsaďte na pevné kartonové obálky, jež svůj obsah udrží v bezpečí. Mimo to se jedná o šikovnou pomůcku také, když potřebujete poslat důležité dokumenty, co se nesmí přehýbat a krčit.

Pro ty, kteří touží po ještě větší ochraně jejich posílaných věcí, existují bublinkové obálky. Ty na první pohled vypadají jako obyčejné obálky, avšak v momentě, kdy nahlédnete dovnitř, zjistíte, že skrývají vrstvu ochranné bublinkové fólie. Ať už posíláte třeba knihu, u níž se bojíte otlučených rožků, nebo nějaké křehké drobnosti, s touto speciální obálkou se o ně nemusíte obávat. Dejte si ale pozor na dokumenty, protože ty se zde mohou pokrčit!

Víme, kde můžete obálky koupit

Jako třetí možnost, jak posílat poštou jiné zásilky, než je pouze obyčejný dopis, jsou plastové obálky. Pro ně najdete uplatnění u předmětů, u nichž nezáleží na tom, zda se někde potlučou, ale do křehké papírové obálky se nehodí. Jedná se například od drobné kusy oblečení nebo třeba malé plyšové hračky. Obálky lze zakoupit v různých velikostech podle toho, jak velký předmět chcete poslat.

Zajímá vás, kde takové obálky seženete? Podívejte se na internetové stránky společnosti Obaly KREDO s.r.o., kde naleznete nepřeberné množství různých obalů, obálek, fixačního a výplňového materiálu a mnoho dalšího zboží, jež využijete při odesílání věcí poštou.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: