16.6.2020
Kategorie: PR, Různé

Polyneuropatie či LMD? Vyzkoušejte magnetoterapii!

Představte si, že by existovalo jednoduché a dostupné řešení, které by v sobě kombinovalo požadovaný  léčebný účinek, jako má farmakoterapie, a současně i fyziatrie. Zní to jako sen? Omyl, přesně tohle vám totiž může nabídnout pulzní magnetoterapie!

Zbavte se nepříjemné bolesti

Polyneuropatie má celou řadu nepříjemných průvodních příznaků, přičemž bolest svalů a křeče jsou jedněmi z nich. Pacienti taktéž mají současně sníženou citlivost v končetinách, s čímž se pojí nejistota při chůzi a brnění či pálení v nohách. Existuje celá řada různých typů nemocí, avšak každý z nich dokáže mít velmi nepříznivý vliv na všední život pacienta.

Poměrně jednoduché řešení ve zmírňování jejich projevů může tvořit právě metoda 3D pulzní magnetoterapie. Ta je vhodná pro léčbu všech typů polyneuropatie, a navíc ji lze používat i v pohodlí vlastního domova. Metoda nemá žádné nežádoucí účinky a je zcela neinvazivní.

Podívejte se, co všechno dokáže:

  • Modifikace imunitního systému a jeho reakcí
  • Zajišťuje lepší prokrvení tkání a jejich metabolický obrat
  • Má protizánětlivé účinky
  • Působí příznivě na regeneraci tkání
  • Napomáhá k tlumení bolesti

Léčba LMD i dalších nemocí

Lehká mozková dysfunkce neboli LMD se nejčastěji projevuje už v prvních měsících života. Existuje celá řada různých původců, již mohou za tímto problémem stát, avšak přesto mají pacienti něco společného – oslabenou funkci centrální nervové soustavy. Onemocnění je nezbytné odhalit co nejdříve a po správné diagnostice je třeba zahájit patřičnou léčbu.

Jelikož zde hraje klíčovou roli čas a důslednost, opět může být nepostradatelnou součástí léčby již zmiňovaná metoda 3D pulzní magnetoterapie pomocí přístroje Biomag. Ta totiž působí velmi kladně na úpravu svalového tonu, a to tak, že zlepšuje jeho funkčnost a snaží se urychlit reparaci. Na závěr je třeba zmínit, že přístroj Biomag je užitečný i při léčbě širokého spektra dalších onemocnění.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: