17.3.2015
Kategorie: Bydlení, PR

Odsavače par CATA a EMPIRE designové a dobře funkční kousky

Odsavače par CATA a EMPIRE slouží k účinnému odsávaní pachů a páry, která vede ke vzniku plísně. Co se tvarového řešení týče, tak budete s výběrem spokojeni. Trh nabízí spoustu typů v unikátním přímo nadčasovém designu, neboť právě odsavače par CATA a EMPIRE dávají designérům šanci na netradiční tvarové řešení.

Výrobci nabízejí verzi recirkulační s výměnou filtrů a odsavače par s odtahem do boku nebo dolů. Taktéž existují digestoře s možností štěrbinového odsávaní ze třech stran varné desky. Nádherně designované lustrové odsavače par vysíci na ocelových lankách se vyrábějí pouze v recirkulační variantě.

Odsavače par CATA a EMPIRE jsou vhodné do každé domácnosti

Odsavače par CATA a EMPIRE! Zajisté někteří vlastníte i moderní digestoře, které mají zabudované elektronické senzory, jež reagují na kouř, teplo a páru. Sami si můžete určit hodnotu, při které má odsavač zapnout a vypnout. Pohodlné vaření, nemusíte se již o odsavač par zajímat. V zahraničí si zákazníci vybírají digestoře podle designu a o odtah se nestarají, to Čechy odtah zajímá, neboť recirkulační odsavače par nemají v oblibě. Filtrová digestoř totiž nelikviduje páry, a tak je nutné v chladných dnech otevírat okno. Takže pokud máte větrací šachtu, tak neváhejte a objednejte si komínové odsavače par CATA a EMPIRE, které se nejčastěji instalují nahoru mezi skříňky nebo do rohu kuchyňské linky.

Odsavače par CATA a EMPIRE – světové značky

Odsavače par CATA a EMPIRE – efektní prvek, který svým rafinovaným designem zkrášlí kuchyň i s obyčejným vybavením. A nejlepší digestoř je ta, která vás neruší svým chodem a má velký výkon. A proto nešetříme, pokud stojíme o komfort. Tichý spotřebič při nastavení maximálního výkonu by neměl dosahovat více než 50 dB. Moderní odsavače par CATA a EMPIRE při střední úrovní odtahu dosahují jen 30 dB.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: