19.2.2015
Kategorie: Móda, PR

Obliba v nakupování v second handech stále roste

A není se čemu divit! Dnešní doba klade velký důraz na vzhled každého z nás. Především ženy chtějí dobře vypadat a chtějí, aby jejich oblečení bylo kvalitní, módní a trendy. Zdálo by se, že to nemusí být problém, vzhledem k obrovskému počtu obchodů, nabízejících oblečení, kterých je u nás hodně. V nabídce tedy problém není. Každá žena se chce hezky oblékat, ale kde na to vzít?

Naštěstí se dá hezké a módní  dámské oblečení koupit i za úplně jiné peníze.  Mnohé ženy jistě při výrazech second hand a outlet znejistí, případně se zarazí, ale k obavám není důvod. Se second handem má spousta žen své zkušenosti. Někdy dobré a jindy špatné. Je však důležité vysvětlit, že dnes prodávaný second hand a second hand prodávaný před pár lety, to jsou dvě zcela rozdílné věci. Oblečení second hand určitě není nic podřadného nebo špatného. Jedná se o  kvalitní, značkové oblečení, které někdo z nějakého důvodu vyřadil – a tak se ocitne v prodejně se second handem.

Další nespornou výhodou je originalita. Každý kus je jedinečný, ve stejném modelu určitě nikoho dalšího nepotkáte. V nabídce e-shopu www.mujoutfit.cz naleznete kvalitní, značkové oblečení dovážené přímo z Anglie. Vše v té nejvyšší výběrové kvalitě,  pečlivě tříděné bez závad či známek obnošenosti. Zastoupené jsou známé značky jako například Marks & Spencer, Next, F & F, H & M, Dorothy Perkins, George, New Look, Atmosphere a mnoho dalších. Většina oblečení v sekci second handu je jako nová nebo téměř nenošená.

Nakupovat v second handu je i zábava, která má ještě jednu přidanou hodnotu navíc a to pocit z dobrého úlovku 🙂 Váš outfit můžete oživit zajímavým módním doplňkem z nové aktuální kolekce. Na výběr jsou zajímavé vzory šátků,  šál bižuterie a kabelek. Novinky doplňujeme každý týden od pondělí do čtvrtka – pokud jste neměli štěstí dnes, můžete to zkusit zítra.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: