25.9.2013
Kategorie: Bydlení, PR

Nová životní etapa

Po pěti letech vztahu jsem si řekla dost a stěhuji se do Prahy! Nechci už být nešťastná a setrvávat v nefunkčním vztahu. S Pavlem se nehádáme, talíře vzduchem také nelétají, ale naše soužití spíše připomíná společný život bratra se sestrou, než milující pár. Láska se zkrátka někam vytratila.

Proč tedy nezkusit zase najít lásku a nezačít novou etapu života?! Dohodli jsme se, že byt zůstane Pavlovi a já se přestěhuji do nového bytu v Praze. Svůj krámek také přemístím a v Praze určitě najdu mnohem větší klientelu, než na našem malém městě.

Jsem žena činů, proto jsem hned hledala na internetu nové byty v Praze. Také jsem si začala mapovat nebytové prostory, a jaké bych měla možnosti v podnikání. Ihned mě zaujala nabídka bytů a komerčních prostor společnosti FINEP.

01_finep
O této firmě mluví za vše její „vizitka“ – přes 6500 prodaných bytů, řada prestižních ocenění a nejširší služby na trhu. Zájemcům o nové byty Praha nabízí nepřeberné množství nabídek včetně vodítka poskytovaných služeb. Právě na dokonalých službách si FINEP při prodeji nových bytů a novostaveb v Praze zakládá.
A jaké služby to jsou? Kompletní právní dohled, bezplatné poradenství, kvalitní projekty, bonusová výhoda, což znamená, že k novému bytu v Praze nabízí parkovací stání, které je pro mě při koupi prioritou. Když se dočítám, že kompletní realitní služby jsou včetně vzorkovny s ukázkami toho, jak jsou novostavby v Praze vybaveny, jásám!

Jsem spokojená, našla jsem profesionála na trhu, který mi poradí, jaký byt a nebytové prostory v hlavním městě koupit.

Nakonec se domlouváme na nabídce byty Prosek. Patří mezi vyhledávané rezidenční lokality. Myslím, že zde najdu svůj nový domov. A kdoví, třeba mi bude štěstí nakloněno a s případným novým partnerem založíme rodinu.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: