15.7.2019
Kategorie: Bydlení, Domácnost

Nevíte, zda zařídit interiér nadčasově nebo podle módních trendů?

V oblasti zařizování interiéru právě letí šedá barva, kamenné zdi a vysoký lesk. Nebo to letělo minulý rok a teď je v módě přírodní dřevo v kombinaci s černým kovem? Nebo tohle už taky neletí? Sledovat poslední módní trendy a vždy tomu přizpůsobovat celý interiér je často nadlidský výkon. Navíc se některé módní výstřelky ani nemusí líbit a stojíte před rozhodnutím, zda si zařídit interiér ve fialové, kterou tolik milujete nebo v lososové, která je teď v módě. Najít rovnováhu mezi tím, co se vám líbí a tím, co je právě trendy není až tak těžké.

Módní trendy ignorujte

Někteří lidé dávají módním trendům až příliš velkou váhu a jediné, čeho docílí je, že vytvoří skvělý interiér, který se pro ně nikdy nestane domovem. Nenechte se trendy příliš ovlivňovat a vybírejte podle svého vkusu.

Předvídání módních výstřelků

Předvídat, co bude právě IN například za pět let je téměř nemožné. Pokud se vám líbí fialová sedací souprava, ale zrovna letí lososová, nikdy nevíte, zda za pět let nebude moderní ve fialové barvě. Na druhou stranu se vám za pět let vaše fialová sedací souprava už nemusí líbit. Pokud se vám něco hodně líbí, je to dobrý důvod ke koupi, ale vždy dobře zvažte, zda se vám to opravdu líbí nebo to chcete, protože je to právě v módě.

Obnovte starý nábytek

Pomocí doplňků nebo menších úprav může být váš starý, ale milovaný nábytek trendy. Polštářky a jiné bytové textilie změní váš domov k nepoznání a můžete je měnit podle aktuálních módních trendů. Starou kuchyňskou linku můžete obrousit a natřít na módní bílou a vyměnit u ní úchytky. I tak malý detail, změní vaši kuchyňskou linku k nepoznání.

Stěny nechte neutrální

Vymalování sytými barvami není právě nejlevnější a rychle se ho nabažíte. Nechte barvu stěn neutrální a barvy používejte v doplňcích, které můžete snadno vyměnit za jiné. Ušetříte si tím čas i peníze.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: