9.12.2019
Kategorie: Bydlení

Nebaví se nudné stěny? Buďte kreativní a oživte je!

Jsou lidé, kteří milují jednoduchost a vyžívají se v minimalistickém stylu a pak jsou lidé, kteří dávají najevo svou kreativitu a jejich interiér tomu zcela odpovídá. Pokud vás nebaví fádní holé zdi a jednobarevné vymalování je pro vás také nuda, vyzkoušejte naše jednoduché tipy, jak vyhnat z domova nudu a jak vytvořit veselý a příjemný domov.

Razítka na zeď

Pokud máte doma malé děti, jistě vlastníte kreativní sadu razítek s dětskými motivy. Můžete vyzkoušet i tato razítka a ozdobit jejich otisky vaše holé stěny, ale asi to nebude to pravé, co jste očekávali. Každopádně zábava to jistě bude pro celou rodinu, především pro její nejmladší členy.

Obchody nabízí také razítka, která jsou vyrobená speciálně na orazítkování stěn. Tvary razítek jsou velmi rozmanité – srdíčka, čtyřlístky, trojúhelníky, hvězdy a mnoho dalších. Razítka jsou ideální volbou, pokud nepatříte mezi malířsky zdatné jedince.

Šablony pro velké plochy

Pokud chcete pokrýt velkou plochu větším obrazcem, nezkoušejte to rovnou na zeď, pokud s tím nemáte žádné zkušenosti. Vytvořte si šablonu tvaru, který chcete mít na své zdi a teprve přes ní nanášejte barvu. Tvar šablony závisí zcela na vás a na vaši fantazii.

Fototapety a samolepky na zeď

Fototapet a samolepek na zeď existuje obrovské množství druhů a opravdu je z čeho vybírat. Kromě velkého výběru vám aplikace fototapet a samolepek nedá téměř žádnou práci a během chvíle vdechnete svému interiéru zcela jiný ráz.

Použijte výtvory vašich dětí

Nejkrásnější výzdobu však vytvoříte z výtvorů vašich dětí. K tomu vám postačí jednoduchá síť a malé ozdobné kolíčky. Síť přivrtáte ke zdi a kolíčky připnete obrázky k síti. Díky kolíčkům je můžete snadno vyměňovat. Kromě obrázků je síť ideální k připevnění rodinných fotografií, které se dají také libovolně obměňovat.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: