16.12.2013
Kategorie: Bydlení, PR

Nabírat energií se je možné i netradičně – Vířivka s gustem

U obyčejných vířivek narážíte na omezení na každém kroku. Nedostatkem, který může potenciálních kupců odpudit od koupě některé z obyčejných vířivek je jejich povrch. Asi to může znít přehnaně, ale jejich vnější, v nejedné situaci i nerez povrch může lidi odradit, protože je tvrdě nutí do neměnného posedu.

Zmínili jsme již že je u drtivé většiny vířivek vyžadována někdy i finančně náročná instalace, jsou značky co potřebují pod vířivku vybetonované základy s dokonale rovným povrchem, zřízení 380 V zásuvky atd. Instalaci klasické vířivky si můžeme ukázat že vám ji na místo dopraví jeřábem nebo i do 4tého patra bez výtahu helikoptérou a 4 dny vám doma běhají montéři. Jsou i značky vířivek, které jsou navrženy stejně jako bazén metr pod zem, nebudete mít možnost vzít si ji pak při stěhování s sebou do většího domu.

A mimo jiné další argument, který má moc lidem bránit ve zvolení si osobní vířivky je jejich často vysoké provozní náklady ve výši okolo 2-5000 Kč měsíčně. Provoz je navíc u některých modelů i tak málo odfiltrován, že když máte na zahradě rodinnou vířivku pro dva, nejde si přes celkový hluk povídat. Tyto zádrhely doposud odstrašily tucty Čechů, kteří mají na to si do rodiny vířivku koupit, ale ještě neviděli model, co by je oslovil.

Navrhujeme ale variantu – přenosná vířivka

Tato alternativa má již 25 let co nabídnout, tuto vířivku vymysleli a prototypně vyrobili inženýr Fleischman s kamarádem v roce 1985. Již od návrhu bylo počítáno s flexibilitou. Vířivka jde popsat: tělo mobilní whirlpooly je vyrobeno z porézního izolačního materiálu tzv. Polybond. Samotnou vířivku lze tak kutálet jako míč, vždyť vířivka má hmotnost od 20 do 45 kg, a přenést do druhého patra.. Mobilní vířivky tohoto typu jsou v prodeji ve třech objemech, záleží na počtu lidí, které si obvykle do vířivky budete chtít pozvat… Plus je vířivka flexibilní v tom jakou relaxační polohu zvolíte, není požadována nějaká jedna norma jak v ní sedět. Je pak v pohodě možno mít zabalený vyvrknutý kotník z vody ven, aby doktoři měli pokoj atd.

Přejeme pohodové uvolnění po práci! Tým mobilních vířivek.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: