12.11.2018
Kategorie: PR, Různé

Na svatebním menu záleží. Proč se vyplatí využít cateringových služeb?

Příprava svatby není jednoduchá záležitost. Vyžaduje precizní plánování a určité organizační schopnosti. Budoucí novomanželé si obvykle jednotlivé úkoly spravedlivě rozdělí: nevěsta se stará o své šaty a róby družiček, případně vybírá vhodné místo pro obřad a veselku, zatímco ženich zajišťuje odvoz ve stylové limuzíně a sestavuje odpolední program. Jenomže na seznamu veledůležitých úkolů je mnohem více položek a na některé nezbývá tolik času, kolik by si zasloužily. Zlatým hřebem by přece měla být svatební hostina!

Svatebčané jistě nedorazí jen proto, aby se dobře najedli, ale na druhou stranu tak trochu očekávají, že svatební menu bude stát za to. Bohužel pro ně však budoucí novomanželé svatebnímu obědu a rautu nepřikládají patřičný význam a velmi často přípravu delegují na personál restaurace, ve které se má hostina konat.

Fakt, že se přípravy svatební hostiny zhostí personál restaurace, samozřejmě ještě nemusí znamenat katastrofu. S trochou štěstí bude výsledek slušný a hosté spokojení. V horším případě (a stává se tak poměrně často) nedopadne podle očekávání a naruší jinak skvělou atmosféru svatebního veselí.

Zdroj fotografie: Krasobrány.

Co konkrétně může nastat? Hostinu může pokazit nevhodně zvolené menu (např. příliš mnoho exotických pokrmů nebo naopak chuťově nevýrazná kuchyně bez nápadu), absence vegetariánských či veganských pochoutek, nekvalitní alkoholické nápoje a v neposlední řadě zcela chybějící výzdoba.

Vyplatí se riskovat a doufat, že „to nějak dopadne“? Vždyť i ostatní úkony řešíte s odborníky, tak proč dělat výjimku v případě svatební tabule? Obrátíte-li se na profesionály, získáte jistotu stoprocentního výsledku, a to bez ohledu na místo konání. Ať už se bude svatební hostina uskuteční na zahradě, nebo uvnitř, hosté na ni budou vzpomínat ještě hodně dlouho.

Specialisté z cateringové firmy myslí i na to, co by vás pravděpodobně nenapadlo. Postarají se o přípravu hostiny od A do Z a zajistí také odpovídající výzdobu. Spoustu dalších informací najdete na caterings.cz.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: