2.5.2018
Kategorie: Bydlení, PR

Na co si dát pozor při hledání bydlení v Praze?

Pustili jste se do hledání nového bytu, protože vám již nestačí ten stávající? Než zbrkle podepíšete kupní smlouvu, důkladně se zamyslete nad tím, zda dané bydlení odpovídá následujícím kritériím. Připravili jsme pro vás praktického průvodce, který vám pomůže minimalizovat riziko, že se vám na nové adrese nebude líbit.

Záleží především na lokalitě

Byt může být krásný, ale pokud vám nebude vyhovovat okolní prostředí, jen těžko budete s bydlením stoprocentně spokojení. Ne nadarmo se říká, že byt můžete kdykoliv rekonstruovat, ale charakter lokality nezměníte, ani kdybyste se postavili na hlavu.

Každému vyhovuje něco jiného

Ale podle čeho poznáte, že je lokalita vyhovující? Výběr je do značné míry otázkou individuálních preferencí, protože každý má o ideálu jiné představy. Někomu vyhovuje bydlení v rušnější části města, jiný má naopak raději klid a dostatek zeleně. Co by však nemělo lokalitě v žádném případě chybět, je dobrá občanská vybavenost.

Skvělým příkladem atraktivního bydlení budou nové byty v Praze 4. Projekt s názvem Rezidence Hadovitá se nachází na klidném místě, ale přitom v poměrně krátké vzdálenosti od centra metropole. Nabídnou obyvatelům vysoký standard za přijatelnou cenu.

Byty k prodeji v Praze 4 jsou dobrou volbou také pro milovníky přírody. V blízkosti rezidence se nachází oblíbený multifunkční Baarův park a jen pár minut MHD se lze dostat do Kunratického lesa. Více se dozvíte na www.rezidencehadovita.cz.

Dojíždíte do práce? Vyžadujte dobrou dopravní dostupnost

Rezidence Hadovitá je skvělý příklad toho, že nemusíte hledat bydlení v centru, ale přesto můžete mít ostatní městské části na dosah ruky. Kvalitní dopravní spojení je důležité pro každého, kdo každodenně dojíždí do práce. Není příjemné cestovat přes ucpanou Prahu déle, než je nezbytně nutné.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: