2.10.2017
Kategorie: Móda, PR

Pro muže: Jaké spodní prádlo zvolit?

Na spodním prádle záleží mnohem více, než si většina mužů myslí, a to nejen proto, že ženám některé střihy nepřipadají sexy. Důsledným výběrem spodního prádla lze zamezit tomu, aby nebyla negativně ovlivněna plodnost a zdraví.

Klasika jménem slipy

Zná je každý a alespoň jednou za život jste je jistě měli na sobě i vy. A ačkoliv to tak nevypadá, také slipy zažily velký boom a staly se velkým módním hitem. Psala se 30. léta minulého století a muži se v nich cítili neodolatelně a sexy. Jenomže pak se módní návrháři uchýlili k tomu, že navrhli mnohem těsnější model. Současná varianta je proto mnohými muži označována jako příliš těsná. Odborníci na spodní prádlo navíc upozorňují na údajné riziko přehřívání varlat.

Komfortní trenýrky

Trenýrky jsou z hlediska komfortu mnohem lepší volbou. Mají volnější střih a nehrozí nepříjemné zapaření dolních partií. A nenechte se odradit ani tvrzením, že ženy trenýrky vnímají jako asexuální. Ve skutečnosti mohou být symbolem mužnosti – v praxi ovšem záleží na tom, po jakém modelu sáhnete. „Tatínkovský“ model, který byl v kurzu před několika dekádami, nemá ani zdaleka takový efekt jako značkové pánské trenýrky Calvin Klein.

Provokativní tanga

Pánská tanga rozhodně nepatří k prádlu, do kterého by se oblékal každý druhý muž. Většina na ně dokonce pohlíží skrz prsty, ale ženy jsou jiného názoru. Při zvláštních příležitostech může tento specifický módní kousek umocnit atmosféru. Samozřejmě záleží především na tom, kdo se do nich nasouká. Přední část je však poměrně těsná, takže z hlediska plodnosti vyhovující nejsou.

Boxerkový kompromis

Pokud vám slipy připadají příliš těsné, trenýrky volné a tanga extrémní, budou pro vás ideální boxerky. Nabízí optimální komfort, vypadají dobře a hodí se pro všechny typy příležitostí. Jednoduše ideál pro každého, kdo si nevybere v jiné kategorii spodního prádla.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: