9.9.2012
Kategorie: Bydlení, PR

Moderní bydlení a rekonstrukce

Sledujete současné trendy v oblasti moderního bydlení? Zařizujete či rekonstruujete svůj dům nebo byt? Pak jistě uvítáte, že existuje portál, na kterém najdete spoustu dobrých rad, inspirace a nově také seriál Rekonstrukce domu krok za krokem.

Praktické rady, informace a tipy
Pokud patří zvelebování domu mezi Vaše koníčky, určitě občas sáhnete po lifestylovém magazínu, anebo zavítáte na stránky některého portálu o bydlení, abyste získali informace o nových trendech, materiálech a dalších výrobcích, anebo našli inspiraci, jak dodat Vašemu domovu na kráse. Internetový portál o moderním bydlení Utulnydum.cz přináší každý týden spoustu novinek, inspirativních tipů a praktických rad z oblasti bydlení, jeho výběrem a financováním počínaje a zařizováním konče.

Rekonstrukce domu
Velké oblibě čtenářů se těší tematické seriály, například o zateplení domu a nyní nově Rekonstrukce domu krok za krokem, kde máte možnost sledovat příběh majitelů, kteří si koupili vybydlenou nemovitost, a postupně ji proměňují v atraktivní objekt moderního bydlení.

Vše o bydlení na jednom místě
A jaké další kategorie zde najdete? Obývací pokoj, Dětský pokoj, Ložnice, Kuchyně, Stavba a Elektro. Rubrika Zahrada samozřejmě nemůže chybět. Jak vidíte, na www.utulnydum.cz najdete vše o bydlení pěkně na jednom místě. Pokud tedy hledáte inspiraci pro Vaše bydlení, určitě si nalistujte jeho obsáhlé stránky plné čtivých článků a krásných fotografií.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: