26.3.2015
Kategorie: PR, Různé

Leták – druh reklamy

Každý kdo podniká ví, že účinná a cílená reklama je nedílnou součástí našeho úspěchu. Jednou z možných druhů reklamy je leták. Je třeba, aby se široká veřejnost, ze které se stává náš zákazník dozvěděla právě o Vaší firmě, Vašem produktu, službě atd. A jak efektivně a co s nejmenším nákladem,vynaložení sil a financí leták, který Vás prezentuje vytvořit a distribuovat a tím si zajistit vědomí o mojí firmě a aktivitě?

Tak například portál Co je v akci na stránkách cojevakci.cz nabízí po snadné registraci provozovatelům e-shopů možnost vytvoření a propagace letáku zcela zdarma. Na slovo zdarma si myslím, že slyšíte. A budu pokračovat dál tím, že vysvětlím výhody letáku akčního zboží.

Zobrazení top produktu na titulní stránce portálu Co je v akci. Dále zpětné odkazy na zboží a to nejenom na Váš e-shop, ale na konkrétní druh zboží. Tím, že portál Co je v akci sdílí letáky na sociální síti – facebooku, se dostane Vaše zboží k široké komunitě a to je skupina právě těch, kteří chtějí slevu a sdělování si navzájem je pro Vás tou nejlepší reklamou. V neposlední řadě v letáku můžete spojit několik druhů zboží a tím získáte opět efektivnější nástroj, jak se dostat do podvědomí kupujících.

Díky podpoře je vytvoření letáku snadné a zvládne jej každý uživatel. Je třeba ovšem začít tím, že se zaregistrujete nebo přihlásíte ke svému účtu. V intuitivním a přehledném administrativním rozhraní kliknete na sekci letáky a poté Nový leták. Vyplníte název , platnost popis atd. Není to vůbec složité a jak jsem již předeslal, zvládne to každý. Samozřejmě pokud si nebudete vědět rady, technická podpora a nápověda je samozřejmostí. Pochopitelně letáky lze upravovat, měnit, prohlížet, provést zveřejnění atd i později.

Závěrem je třeba se zmínit o tom, že portál Co je v akci investuje na podporu návštěvnosti nemalé prostředky a provozuje i web blok Světem zvířat. Tedy návštěvnost je zaručena a tím jednoduše řečeno jste vidět a být viděn znamená dostat se do podvědomí a pokud o Vás zákazníci vědí, rádi využijí Vašich služeb prezentovaných právě na letáku a pro Vás to znamená úspěch.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: