26.8.2014
Kategorie: PR, Různé

LED nouzové osvětlení

Máte doma LED nouzové osvětlení? V tom případě pozor na výpadky proudu, které bývají v některých lokalitách vlastně poměrně časté. Svítidlo je totiž neustále pod napětím a v případě, že vypadne proud, se rozsvítí a zachrání Vás od „věčné temnoty“. Výpadky proudu si totiž nevybírají, prostě přijdou znenadání v době, kdy je nejméně čekáte. Dvouletá záruka je samozřejmostí, těšit se navíc můžete na životnost až padesát tisíc hodin. To je výborné, že?

Nikdy nevíte, kdy LED nouzové osvětlení bude třeba, proto je doma dobré alespoň nějaké mít. Totéž platí například i pro nemocnice, schodiště všeho druhu, obchodní centra, kinosály nebo restaurace, které mají otevřeno až do pozdních večerních či dokonce i nočních hodin. Není nic nepříjemnějšího, než když necháte své hosty potmě, provizorně zapálená svíčka v tomto směru už prostě nestačí.

LED nouzové osvětlení se používá i k označení takzvaných nouzových východů – ty poznáte podle jasně zeleného světla a utíkajícího piktogramu. V případě havárie, během které nastal i výpadek dodávky elektrické energie, dokáže svítit i celou hodinu a upozornit přítomné, kudy že to vlastně mají odcházet do bezpečí.

Existuje ale i venkovní LED nouzové osvětlení. To se hodí na jakékoliv stěny, průchody nebo těsné uličky. Všechna naše osvětlení splňují ty nejpřísnější možná kritéria české a evropské legislativy, nemusíte se proto bát, že nakupujete jen přeprodávané zboží odkudsi z Asie.

V naší nabídce najdete nouzové osvětlení nástěnné i stropní té nejvyšší kvality. Pozorovací vzdálenost je až dvaadvacet metrů, takže toto osvětlení bude vidět i ve větších obchodních centrech či výrobních halách nebo jiných budovách, které nejsou zrovna s parametry klasické garsoniéry.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: