8.8.2018
Kategorie: PR, Různé

Kde začít při výběru dárku?

Zná to asi každý. Kamarád nebo kamarádka, máma nebo táta, brácha nebo ségra či kdokoliv další z rodiny a přátel bude mít narozeniny a my absolutně netušíme, co mu koupit. Co by mu udělalo radost? Co už má a co nemá? Možností je tolik, ale kde začít?

Každý má nějakou metodu, ale spousta lidí řeší dárky náhodně, na poslední chvíli anebo sázkou na klasiku – ženě květinu, muži flašku. Ne každý muž je ale za flašku alkoholu rád a čím větší narozeniny, tím větší pravděpodobnost, že se mu těch flašek navíc sejde spousta. Je proto na místě předvést něco originálního a vybrat dárek, který potěší a překvapí svou originalitou. Abyste nemuseli náhodně bloumat internetem a zvažovat, zda najdete něco mezi elektronikou, nebo mezi kuchyňskými potřebami či mezi oděvy, jděte na to jinak. Jak?

Existují e-shopy, které nemají sortiment rozdělený jen podle toho, o jakou věc se jedná. Jasně, když víte, že chcete hrnek, lépe se vybírá mezi hrnky. Když víte, že chcete knihu, lépe se vybírá mezi knihami… Ale když absolutně netušíte, co koupit, tak čeho se tedy chytit? Jděte na e-shop, který nerozděluje zboží podle druhu, ale podle toho, komu je určeno. Třeba e-shop s vtipnými dárky Hubatá černoška má sortiment rozdělený na dárky pro rodinné příslušníky (maminka, babička, dědeček, tatínek, manžel, manželka apod.), případně podle dalších charakteristik, když hledáte dárek pro muže, pro ženu, kamaráda, kamarádku, pivaře, vinaře atd.

Pokud ani takto rozdělené zboží není pro Vás to pravé, pak by Vám mohlo pomoci zaměstnání oslavence nebo jeho koníček. Pokud hledáte dárek rybáři, myslivci, řidiči, motorkáři, hasiči, fotbalistovi, šéfovi nebo třeba učitelce, pak i pro ně mají samostatné kategorie a tematicky zaměřené dárky přímo na tyto profese a hobby. Od každého typu dárku tu vždy najdete pár kousků, aby nabídka byla pestřejší a vězte, že tento styl výběru vás velmi dobře nasměruje a inspiruje.

Podobně fajn se vybírá i ve chvíli, kdy hledáte dárek ke konkrétní příležitosti. Tou mohou být zejména kulaté narozeniny, pro které můžete vybírat dárky i s číslovkou a oslavenec tak uvidí, že jste si s výběrem dárku dali skutečně záležet (např. dárkové víno, kosmetický balíček, polštář, hrnek, sklenice, tričko, ale třeba i čokoláda nebo toaleťák s potiskem). Jinou příležitostí mohou být samozřejmě různé svátky, svatba, odchod do důchodu nebo třeba Vánoce.

Schválně tento způsob výběru dárku vyzkoušejte a uvidíte, že má něco do sebe…

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: