16.10.2014
Kategorie: Móda, PR

Kde koupit kvalitní ponožky?

Přemýšleli jste někdy nad výběrem svých ponožek? Nebo popadnete v obchodě ty první černé či šedivé, které Vám skončí v zorném poli, a utíkáte ke kase? V případě číslo dvě možná děláte chybu, protože ponožky nejsou jen tak nějakým omšelým kusem bavlny. Mohou totiž působit na naše zdraví více, než byste čekali – například uleví od bolesti v případě křečových žil a tak podobně. V první řadě si lze ale vybrat ponožky s volnějším horním lemem a předejít škrcení nohou, které nemusí skončit po pár letech právě dobře.

Naprostou klasikou jsou ponožky z bavlny, které výtečně odvádí pot a hodí se mimo jiné i pro alergiky, protože jsou maximálně šetrné k pokožce. Nosí se už celá desetiletí a rozhodně asi jen tak nevyjdou z módy. Navíc jsou pohodlné a jejich výběr neurazí nikoho, dokonce ani na nějaké noblesní společenské události. Bavlněné ponožky prostě vůbec nic nezkazí, to se o nich dá říct snad po úplně celé dvacáté století.

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, poohlédněte se po ponožkách s obsahem stříbra. Tento kov je totiž přirozeně antibakteriální, takže pokud trpíte častými mykózami, od teď už to nemusí být vůbec žádný problém. Ionty stříbra v ponožce si poradí i se zápachem z nohou, který trápil nejen pana Jiřího v oblíbené televizní scénce na motivy jistého znalostního televizního pořadu. Ponožky se stříbrem jsou maximálně pohodlné, a pokud patříte mezi milovníky zlatavého moku, jistě Vás zaujmou ponožky potištěné právě v tomto duchu.

Zajímavou alternativou pro milovníky všeho nového a moderního jistě budou i takzvané bambusové ponožky. Ty jsou vhodné i pro ty, kteří rádi dbají o své zdraví, jsou totiž stoprocentně přírodní, neškrtí a vůbec jsou dosti pohodlné.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: