18.7.2018
Kategorie: Cestování, PR

Kam na wellness pobyt v druhé polovině roku 2018?

Rok 2018 se překlopil do své druhé poloviny, což značí, že byste měli vašemu tělu poskytnout tolik potřebný odpočinek. Fyzické a psychické přepínání se totiž může člověku, který nedostatečně dbá o svoje zdraví, záhy nepříjemně vymstít.  Kladete si otázku, kde spolehlivě načerpáte dostatek sil a obnovíte ztracenou energii? Tento účel bezesporu splní třeba krátkodobý wellness pobyt v Augustiniánském domě v moravských Luhačovicích!

Největší moravské lázně prosluly především Vincentkou

Luhačovice jsou obecně proslulé jako největší lázně na Moravě, jež se mohou pochlubit celou řadou přírodních i navrtaných pramenů. Patrně nejznámější je legendární Vincentka, jejíž ochutnávku lze při návštěvě města jen a jen doporučit. Architektonická podoba Luhačovic pak pohladí po duši každého milovníka historie. Vždyť se na ní podíleli nejvýznamnější architekti své doby, mezi něž patřil kupříkladu Dušan Jurkovič i mezinárodně uznávaný průkopník moderní architektury Bohuslav Fuchs!

Wellness pobyt Luhačovice zrelaxuje tělo a osvěží mysl

Krátkodobý wellness pobyt Luhačovice tudíž zrelaxuje nejen vaše tělo, ale i duši. Zárukou kvalitního tělesného odpočinku je možnost neomezeného vstupu do wellness & spa centra Harmonie po celou dobu pobytu, a to dokonce i dopoledne v den odjezdu! Bohaté snídaně a tříchodové večeře s možností výběru hlavního chodu pak pomohou načerpat síly k objevování krás tohoto lázeňského střediska.

Luhačovice skýtají řadu možností sportovního i kulturního vyžití

Je možné toulat se po okolí Luhačovic a pátrat po dokladech o příchodu prvních Slovanů nebo navštívit zámek Serényiů. Přímo ve městě se nachází multifunkční sportovní hala a udržované tenisové kurty, které nabízí sportovní vyžití. Stejně tak se návštěvníci mohou jen tak pohodlně usadit do některé z místních kaváren, restaurací či vináren a užívat si chvíle odpočinku.

Více informací zde: https://www.augustian-life.cz/

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: