18.9.2013
Kategorie: PR, Různé

Jazyková škola pro děti

Už na konci června jsem se rozhodla, že bych ráda, aby mé děti navštěvovaly od září jazykovou školu. O dovolené jsem totiž na vlastní oči viděla, jak jim komunikace v cizím jazyce nedělá takové potíže jako nám dospělým. A co na tom, že pochytily jen pár základních slovíček… to jim například v rozmluvě s číšníkem na pláži rozhodně nebránilo.

Hledala jsem takové dětské kurzy splňující pro mě velmi důležitá kritéria. Například by měl děti cizí jazyk učit rodilý mluvčí a nemělo by být v kurzu moc dětí. To aby se učitel dětem mohl věnovat i individuálně.

Španělština pro děti, francouzština pro děti, angličtina, němčina nebo italština, to vše nabízí jazyková škola JS FAN.

O této jazykovce jsem se na jejich webových stránkách dočetla, že malé studijní skupiny umožňují dětem bezprostřední kontakt s lektorem, díky tomu je zajištěn individuální přístup ke každému dítěti a zároveň jsou zachovány výhody skupinové výuky. Od začátku jsou děti vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka. Děti se učí přirozeným způsobem, zábavnou a hravou formou a od začátku jsou vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka. K výuce používá pouze kvalitní učebnice (Longman, Oxford). Učebnice jsou doplněny audionahrávkami, videokazetami nebo DVD, sadami obrázků, plakáty a dalšími materiály.

Zjistila jsem, že mají stejný cíl, jako já: naučit děti cizí jazyk, aby ho aktivně používaly a zároveň je práce bavila. Je rozhodnuto, španělština pro děti vyhrává a dcery do jazykové školy zapisuji.

Dcery docházejí na hodiny španělštiny už 14 dní a musím říct, že pokroky jsou vidět z hodiny na hodinu. Děvčata si doma dokonce mezi sebou trénují španělštinu při hře. Řekla bych, že se nejen zdokonalují v cizí řeči, ale také je to sestersky sblížilo. Což každá mamá moc ráda vidí.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: