2.2.2013
Kategorie: Cestování, PR

Jaký dárek ke Svatému Valentýnu?

Jsem tak rád, že mě s mou současnou přítelkyní Adélou dala dohromady náhoda. Asi nám bylo přikloněno štěstí, i když to ze začátku tak nevypadalo. Byl jsem v myšlenkách ještě v práci, nekoukal jsem napravo, nalevo a narazil do dívky vycházející z pekařství. Přitom jsem jí z ruky vyrazil pytlík s koblihami. Ty se samozřejmě rozletěly na všechny strany.

Last minute zájezdyAbych Adélce odškodnil rozházené sladké pečivo, koupil jsem koblihy nové a rovnou jí pozval na kávu. No a tak to vlastně celé začalo. Padli jsme si do „oka“ a vídali se čím dál více. Dnes jsme spolu už třetí rok. A já bych jí rád na Valentýna udělal velkou radost.

Přemýšlení mi zabralo skoro čtrnáct dní, ale nic originálního mě nenapadlo. Až jednou… pomohla opět náhoda. Venku byla pěkná plískanice, přítelkyně se vrátila celá promrzlá z práce a říká: „Brrr, dala bych nevím co, abych se mohla zase ohřát na sluníčku!“

Last minute zájezdyLast minute! Že mě to nenapadlo dřív. To je perfektní nápad na dárek ke dni všech zamilovaných. Romantika, jak se patří! Tato myšlenka mě provázela celý den na každém kroku a nemohl jsem se dočkat, až přítelkyně vyrazí na večerní aerobic a já si budu moct konečně sednout k počítači a kouknout na last minute zájezdy.

Zájezdy nabízí různé služby. Některé jsou spíše poznávací, jiné zase relaxační. Těm asi dám přednost, přeci jenom si chce člověk oddychnout od toho každodenní shonu. Naše last minute dovolená musí být se vším komfortem. To znamená all inclusive, s bazénem, saunou, vířivkou, s možností výletů…

Už vidím, jak bude Adélka překvapená. Koupím zájezd a přijdu domů s hotovou věcí. Bude stačit zabalit kufry, nakoupit nějaké opalovací prostředky, nové plavky a vyrazit na letiště. Dovolenou jsem už předjednal s Adélčinou šéfovou, takže cestě nic nebrání. Vzhůru za sluníčkem…!

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: