16.5.2016
Kategorie: Lifestyle, Móda

Jaké barevné kombinace budou IN pro letní sezónu 2016?

Léto je za dveřmi a je nejvyšší čas, abyste se podívali do šatníku a sladili ho s módními trendy pro léto 2016. Letos budou v kurzu 3 originální kombinace. Jaké a komu budou slušet nejvíce?

Jemnost v podobě růžové s modrou

Hitem č. 1 pro dámské šatníky bude kombinace růžové barvy s modrou. Pozor – musí to být jemné tóny, nikoliv křiklavá růžová, která se nosila před několika lety. Cílem této kombinace je vytvořit iluzi dokonalé ženskosti a něžnosti. Nosit se budou například tutu sukně v kombinaci s upnutým tílkem apod. Na růžovou by si měly dát pozor ženy, které mají několik kil navíc. Růžová postavě příliš nelichotí, rozšiřuje ji. Tyto ženy by raději měly zvolit doplňky v růžové – například dlouhý šátek či kabelku.

moda_01

Výrazný námořnický styl

I k letošní sezóně bude patřit námořnický styl. Pokud si pořídíte oblečení v námořnické tmavě modré, rudě červené a bílé barvě, máte vyhráno. Tyto barvy k sobě perfektně ladí a dají se vymýšlet originální kombinace. Super je, že tmavě modrá zeštíhluje. Pokud máte větší zadeček, vsaďte na kombinaci modrá sukně a bílý vršek. Sukně v tmavé barvě vás opticky zeštíhlí a bílý vršek na sebe přitáhne pozornost.

moda_02

Metalické opět v kurzu!

Jedním z hitů letošní letní sezóny budou i metalické barvy. Nosit se budou hlavně výrazné metalické doplňky, ideálně ve starorůžové barvě. Nebojte se jich. Trendy bude také stříbrná barva. Do metalických barev se oblékněte, když budete vyrážet na večírek. Stanete se jeho ozdobou. Pozor ale na to, aby všechny vaše doplňky byly ve stejném odstínu. Kombinace zlaté a stříbrné nikdy nepůsobí dobře, vypadá lacině! Jestliže chcete být stoprocentně IN, nebojte se ani oblečení v metalických odstínech. Vsaďte na výrazné potisky nebo flitry. Takové oblečení se hodí na večírek, na běžné nošení i na pláž!

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: