28.8.2019
Kategorie: PR, Různé

Jak ušetřit při internetovém nakupování?

Online nakupování – to je dnes velký trend. Pokud si mají lidé zvolit, jestli budou nakupovat v kamenných prodejnách nebo na internetu, volí si internet, a to hlavně díky pohodlnosti, jednoduchosti a rychlosti. Během nakupování na internetu nemusí dlouze stát ve frontách u pokladen, nemusí zboží zdlouhavě hledat v regálech a uličkách obchodu, aby pak zjistili, že se na ně nedostalo. Navíc nakupování na internetu znamená, že se s nákupem nemusíme tahat domů, ale že bude nákup dovezen až před práh našich dveří. Navíc při internetovém nakupování je možné uplatnit slevové kupóny třeba z Kuponer.cz a porovnat si zboží na Heuréce, tudíž ušetříme.

Nakupování na internetu tak může vyjít na skvělé peníze, pokud tedy opravdu víme, jak na internetu ekonomicky a výhodně nakupovat. Pojďme si říct vícero tipů, díky nimž ušetříte pár kaček z naší peněženky.

Uplatňujte slevové kupony

Jak již bylo zmíněno, internetové nakupování má jednu velkou výhodu, a sice můžete uplatnit hromadu slevových kuponů, které najdete na internetu. Sice i v kamenných prodejnách můžete občas slevové kupony uplatnit, ale to většinou jen během akcí, k nimž dochází jednou za půl či čtvrt roku.

Než tedy přejdete k pokladně při nakupování na internetu, mrkněte na Kuponer.cz, jestli se zde náhodou neukrývá slevový kupón, který byste mohli využít a který by vám spasil pár kaček. Kupony se většinou zadávají do kolonky “Zadat slevový kód“, najdete ji obvykle při rekapitulaci objednávky nebo hned pod zbožím v nákupním košíku.

Srovnávejte si produkty

Nakupovat na internetu je pohodlné a často levnější, pokud si tedy dáte tu práci a jednotlivé produkty si srovnáte. Na internetu dnes funguje celá řada internetových srovnávačů, díky nimž nekoupíte domácí gril nebo žehličku na vlasy za tři tisíce, ale pouze za patnáct stovek. Nejznámějším srovnávačem a zároveň vyhledávačem produktů je portál Heuréka.cz, kde najdete i hodně recenzí od klientů, tudíž rozhodování, jestli koupit či nekoupit dané zboží, bude o něco snazší.

Dny s dopravou zdarma

Jedinou nevýhodou internetových obchodů je doprava. Ta bohužel mnohdy stojí víc než celý nákup. Samozřejmě někdy je doprava do stovky, jindy ale stojí více než stokorunu, což už lidé nechtějí platit. Pokud chcete ušetřit na dopravě, doporučujeme využít dnů dopravy zdarma. Kupodivu takové dny jsou na e-shopech i několikrát do měsíce.

Doprava bývá zdarma i ve chvíli, kdy si nakoupíte zboží za určitou sumu. Na některých e-shopech je stanovená hranice na několika tisících korunách, jinde na pár stovkách korun. Případně lze na dopravě ušetřit tak, když nakoupíte ze stejného obchodu s kolegou nebo kamarádem. Dopravu si rozdělíte nebo při sečtení cen produktů získáte dopravu či poštovné zdarma.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: