26.12.2015
Kategorie: Cestování, PR

Jak se v Praze výhodně ubytovat?

Chtěli byste do Prahy vyrazit na několik dní na výlet? Potřebujete v hlavním městě přespat třeba jen na jednu noc? Ježí se vám vlasy hrůzou, když se podíváte na běžné ceny ubytování? Máte rádi komfort, ale nechce se vám příliš utrácet? Jistě vás potěšíme: Máme pro vás radu, jak se můžete v Praze ubytovat levně a přitom ve znamení luxusu!

Jeden z největších

Cenově výhodné ubytování v Praze nabízí Hotel Belvedere, který patří mezi největší hotely hlavního města. Nabízí celkem 149 malebně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a na všech je zdarma dostupné wi-fi internetové připojení.

hotelbelvedereprague_cz_01

Jako jeden z mála nabízí Hotel Belvedere Praha pokoje speciálně upravené pro alergiky a osoby s handicapem, těchto pokojů je k dispozici celkem 5. Velkou výhodou hotelu je jeho strategické umístění. Nachází se na adrese Milady Horákové 19 na Praze 7, tedy téměř v centru města. Za pouhých 15 minut chůze se dostanete k Pražskému hradu, na nejbližší stanici metra Vltavská je to od hotelu pouhých 5 minut chůze.

hotelbelvedereprague_cz_02

Atraktivní akce

Hotel nabízí cenově výhodné akce na ubytování. Je to například sleva 15 % při rezervaci a platbě předem na 3 a více nocí a sleva 10 % při rezervaci a platbě předem na 1 nebo 2 noci. Kromě toho hotel nabízí akci „Zůstaň 4 noci, zaplať pouze 2“ a výhodný balíček ZOO Praha. V rámci balíčku dostanete na zvýhodněnou cenu pobyt na jednu noc v hotelu a vstupenku do ZOO Praha. Nejen díky akcím patří Belvedere mezi nejoblíbenější hotely v Praze mezi tuzemskými i zahraničními návštěvníky Prahy.

hotelbelvedereprague_cz_03

Jak dále ušetřit?

Pokud si chcete výlet v Praze užít a přitom neplatit moc, je to možné. Kromě levného ubytování je možné ušetřit i na vstupech do památek. Dopředu se připravte a hledejte slevy. Koupit si můžete tzv. Prague card, se kterou získáte výhodnější vstupné na většinu pražských památek. Navštívit také můžete místa, za jejichž prohlídku se neplatí nic. Doporučujeme například Vyšehrad, kde se nachází mystické Ďáblovy kameny (více se o nich dozvíte v tomto článku).

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: