2.10.2017
Kategorie: Lifestyle, Zdraví

Jak pečovat o ruce?

Naše ruce jsou spolu s nohama bezesporu nejvyužívanějším nástrojem, který máme. Proto je třeba o něj řádně pečovat. Staré kůže se zbavovat a novou s péčí vítat. Jak na to?

Kosmetika

kosmetické produkty udávají na trhu prim. Péče o ruce je tak více než snadná za pomocí přímo udávaných krémů na ruce, ale i peelingů nebo olejíčků. Zkuste však obyčejný olivový olej, anebo olej z kokosu – účinky jsou efektivnější a vy nebudete litovat!

Stará dobrá Indulona

O tomto kosmetickém univerzálním produktu za pár korun není třeba diskutovat – Indulona promaže, co se dá. Spolu s cenově dostupnými, výše zmíněnými oleji, které se běžně užívají v kuchyni, jde o nejlepší péči o naše ruce.

Hygiena

Hygienu snad netřeba zmiňovat. Když přijdeme z venku nebo toalety – myjeme si ruce. K hygieně však také patří péče o naše nehty, nehtová lůžka a odstraňování zarostlé kůžičky. Svěřte se proto do rukou odborníkům, anebo si domů pořiďte kosmetickou frézu pro nehtové artistky, která účinně poslouží také obyčejnému uživateli. běžné odstřihávání kůžičky je totiž bolestivé.

Léto

Nemyslíme jen na dlaně, ale taky na hřbety rukou, které jsou spolu se zbytkem pokožky nejvíce zatěžované v létě sluncem. Krémujte si proto své ruce opalovacími přípravky.

Zima

V zimě je třeba naopak svěřovat své ruce pořádně mastným produktům na bázi oleje. Na trhu se nabízí opravdu kvalitní kousky kanadských a švýcarských značek, které vytváří kosmetické produkty pro profesionální horolezce. Ač jedním takovým nejste, svěřte se do péče takovým krémů, které vám uleví i ve zdejších zimních poměrech.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům:
Štítky:, , ,