16.12.2018
Kategorie: Finance a podnikání, PR

Jak odkazovat z Instagramu a dalších sítí na více stránek? Používejte JumpTree!

Využíváte-li možnost odkazování na svém instagramovém profilu, pak si jistě vzpomínáte na moment, kdy jste se rozhodovali mezi několika různými odkazy. Jak Instagram, tak Twitter a některé další sociální sítě totiž umožňují vložení jediného odkazu. A pro kterou stránku jste se nakonec rozhodli? Popravdě na tom již nesejde, protože díky nástroji JumpTree můžete propagovat více webů. Jak funguje, kde ho najdete a kolik vás bude stát?

Odkazovat na jednu stránku je odpovědnost. A taky pěkná otrava, protože vás jistě napadá mnohem více odkazů, které by se v popisku na Instagramu či Twitteru vyjímaly… S JumpTree je to hračka. Nástroj pro tvorbu elegantního rozcestníku mají k dispozici registrovaní uživatelé platformy Linketica.com, a to zcela zdarma.

Jak získat neomezený přístup k JumpTree?

Rozšířené odkazy může tvořit každý, kdo se bezplatně zaregistruje na Linketice. Nástroj JumpTree je určen pro registrované publishery i inzerenty.

Registrace je rychlá a nemusíte dobíjet kredit. Jinými slovy: nic neriskujete.

Jak rozcestník editovat?

Tvorba rozšířených odkazů je otázkou několika kliknutí. Přihlásíte se do systému Linketica a pod příslušným odkazem vstoupíte do intuitivní administrace. Jediným povinným polem je URL (adresa vašeho rozcestníku) a její výsledná podoba bude https://lnktc.com/JMENO-VASEHO-ROZCESTNIKU. Poté si na rozcestník nahrajete profilový obrázek, který vás charakterizuje (ale nemusíte – tento krok není povinný), vyplníte popisek (opět nepovinné pole) a následně pokračujete vkládáním odkazů na libovolné weby. A jako třešničku na dortu si zvolíte některou z barevných kombinací.

Proč rozšířené odkazy používat?

Ať už je vaším oborem influencer marketing, nebo jen chcete přátele informovat o zajímavém obsahu na více webových stránkách, JumpTree se vám bude hodit. Navíc můžete odkazy kdykoliv změnit, případně rozcestník zrušit úplně.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: