21.11.2018
Kategorie: Bydlení, PR

Jak na úklid po malování či rekonstrukci?

Čeká vás malování a již z pouhé představy úklidu vám naskakuje husí kůže? Anebo snad máte v plánu rozsáhlejší rekonstrukci, jejíž součástí jsou kromě malování i určité stavební úpravy? Pokud úklid bytostně nesnášíte a považujete ho za ztrátu času, není nic jednoduššího, než tuto nepříjemnou, leč nezbytnou fázi delegovat na odborníky. Pražská firma Lepší úklid s.r.o. působí v oboru více než 13 let a můžete se na ni obrátit kdykoliv. Na základě předchozí domluvy může úklid proběhnout i o víkendu či v nočních hodinách.

Proč si nechat uklidit po malování?

Úklid po malování jedné místnosti zvládne každý, ale uklidit celý být, dvoupodlažní dům, nebo rozsáhlé kancelářské prostory je namáhavé a časově náročné. Běžné čisticí prostředky si často s odstraněním zaschlé barvy neporadí a použití čističů s nevhodným složením může vést poškození daného povrchu. V případě rozsáhlejších ploch je navíc časově úspornější a efektivnější strojové čištění podlah.

S ohledem na výše uvedené se může odborná pomoc hodit. Úklidová firma Praha má s úklidem po malování bohaté zkušenosti – pro kvalifikované zaměstnance nepředstavuje zaschlá barva, ale ani ztvrdlý cement a další nečistoty žádný problém. Používají kvalitní čisticí přípravky a v případě potřeby zlikvidují i nashromážděný odpad. Po jejich zásahu bude vaše domácnost opět vypadat jako nová.

Kam s odpadem a sutí?

O něco náročnější je úklid po rekonstrukci. Nánosy prachu, zbytky stavebních materiálů, suť, ale také harampádí z půdy… Ani s tím si však nemusíte lámat hlavu. Úklidové služby Praha zahrnují také odvoz odpadu a suti do přivezených velkoobjemových kontejnerů na komunální či biologický odpad. Profesionálové z pražské firmy se postarají o odvoz a likvidaci v souladu s platnou legislativou.

Úklidové služby Praha samozřejmě využijete i jindy než bezprostředně po malování či rekonstrukci – mimo jiné zahrnují také úklid kanceláří, péči o zahradu a odklízení sněhu. Bližší informace najdete na lepsiuklid.cz.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: