15.10.2013
Kategorie: PR, Různé

Jak na suchou pokožku?

Mnohé ženy se trápí kvůli své suché pokožce. Suchá pleť dělá ženám problémy, nevypadá právě esteticky a nedodává ženě dostatek pocitu pohody. Existuje sice velké množství různých kosmetických přípravků, zdaleka však ne každý vám dokáže skutečně pomoci. Suchá pleť mnohem rychleji stárne, snadněji se na ní tvoří vrásky a je také slabší a náchylnější k poškození či onemocnění.

Proto je velmi důležité vaši pokožku udržovat ve správně hydratovaném stavu. Dodáte-li pokožce tu správnou hydrataci, uvidíte, jak se hned rozzáří, je pevná a napnutá.

Máte i vy suchou pleť a chcete skutečně kvalitní kosmetiku? Nevíte, jaké přípravky zvolit? Existuje osvědčená metoda, v první řadě to chce používat přírodní kosmetiku, žádné chemické vymyšlenosti vám nedokáží nahradit přírodní výtažky, které obsahují velké množství vitamínů a minerálů. Jedním z největších zdrojů vitamínů je v přírodě Mrtvé moře.

Kosmetika Mrtvé moře obsahuje minerální soli Mrtvého moře a také černé bahno, které je unikátním zdrojem hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších životně důležitých minerálů ve vysoké koncentraci. Díky tomu je kosmetika Mrtvé moře celosvětově uznávaná jako pokožce a celkově zdraví prospěšná.

Soli z Mrtvého moře prokazatelně pomáhají uzdravovat nejen pokožku, ale působí blahodárně také při léčbě mnoha kožních chorob a celulitidy. Pomáhají zmírňovat revmatické a svalové obtíže i problémy s oběhem krve.

Kosmetika Mrtvé moře obsahuje minerály a výživné vitamíny získané z Mrtvého moře, které je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli a léčivého bahna. Produkty Sea of Spa kromě bahna a solí z Mrtvého moře obsahují navíc také nejrůznější přírodní výtažky, oleje a vitamíny, které jsou nezbytné při péči o pokožku.

Dopřejte vaší pleti i vy prvotřídní péči a spolehněte se na kvalitní kosmetické výrobky Sea of Spa.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: