4.3.2020
Kategorie: PR, Různé

Jak na správnou ústní hygienu? Zajistí ji zubní kartáček, nit i voda!

Péči o chrup bychom měli věnovat mnohem více času, než je obvyklé. Většina lidí si v rychlosti vyčistí zuby a je to. Jenže to je málo. Potom se nemůžeme divit, že se nepyšníme oslnivým úsměvem.

Reklamy jsou sice občas protivné, pokud však nabízejí kvalitní produkty, jako jsou ústní voda či sprcha, zubní nit a kartáček prvotřídní kvality, měli bychom se nad tím pozastavit. Položte si otázku, kolik peněz investujete do zubní pasty a kolik třeba do jiné kosmetiky. Péče o chrup je mnohem důležitější. Jakmile přijde člověk o zuby, zkazí mu to celý vzhled.

Prevence je základ

Nejdůležitějším pomocníkem proti boji se zubním kazem, plakem a dásněmi je kartáček. Pro zuby je lepší měkký, protože neponičí zubní sklovinu a dostane se na obtížně dosažitelná místa v ústech. Ústní voda je také klíčová, přináší pocit svěžího dechu. Bojuje proti zubnímu kazu a plaku, také dásně jsou díky ní zdravé. K dostání jsou ústní vody pro svěží dech, s bělícím účinkem i pro citlivé zuby. Lidé rovněž preferují ústní vodu přírodního typu.

Začněte se na svět usmívat

Přestaňte utrácet za předražené parfémy a krémy a investujte do neodolatelného úsměvu. Mít krásné a zdravé zuby i dásně není v dnešní době problém. Pokud se chcete pochlubit nádherným úsměvem, pomůže vám ústní sprcha. Nevíte, o co se jedná? Je to přístroj pro mezizubní hygienu. Pořizovací cena je sice vyšší, ale výsledek po čištění je famózní.

Doma i na cestách mějte ústní nit

Bez zubní niti si většina lidí nedokáže dokonalé čištění zubů ani představit. Není divu. Právě mezi zuby jsou hůře dostupná místa, kam se zubní kartáček prostě nedostane. Zubní nit lze používat libovolně během dne, třeba po každém jídle. Tento neocenitelný pomocník, který nezabere místo v kabelce, je k dostání v různých délkách a příchutích. Se zubní nití můžete mít jistotu, že budou mezizubní prostory pořádně vyčištěny.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: