21.9.2013
Kategorie: PR, Různé

Golfový dárek zabodoval

Když jsem dokončila vyšší zdravotnickou školu, byla jsem moc ráda, že jsem téměř ihned našla uplatnění v oboru. Pracovní příležitost mi nabídl soukromý gynekolog, který ve svém oboru platil za kapacitu. Této šance jsem si opravdu považovala. Postupem času jsem také zjistila, že doktor je moc hodný a milý člověk. Stali se z nás přátelé…

Když slavil kulaté jubileum, byla jsem mezi zvanými i já s manželem. Ostatní pozvaní se na mě obrátili s dotazem, jaký dárek by lékaře potěšil, že bychom mohli zakoupit společný dar. Prý budou rádi, když vše zařídím.

Mou jedinou starostí se tedy stalo to, jaký dárek panu doktorovi přineseme. Snažila jsem si vzpomenout, o co se zajímá, co ho baví a pak to přišlo!

GOLF – náš doktor je přeci golfový nadšenec. Co kdybychom mu pořídili golfový vozík?! Zrovna nedávno říkal, že by svou starou výbavu potřeboval obměnit. Chystá se totiž na vyhlášený golfový turnaj, a chce na něm zazářit.

Navštívila jsem tedy golf shop a žasla, kolik krásných věcí se dá pro tento sport koupit. Nabídka byla velice luxusní. Má volba padla na golfový bag Decolt, to bude ten nejlepší dárek ke kulatinám doktora. Skládá se hned z několika částí: bag, karbonová osa podvozku, 2 kola, madlo, popruhy, 2 uzávěry nápravy, kufřík, kapuce. Doktor jistě ocení tuto nápaditou kombinaci golfového bagu a vozíku.

O golfovém vozíku jsem se dočetla, že si milovníky golfu získává originálním a logickým řešením přepravy golfových holí včetně veškerého příslušenství. Nejtěžší hole – železa – jsou revolučně umístěny hlavami dolů do pevné vějířovité platformy. Těžiště je nízko nad zemí, tudíž manipulace s Decoltem je velmi snadná.

Když jsme doktorovi přáli, nebyl schopný slov. Dárek se mu tolik líbil, že mu ukápla i slza dojetí. Všechno nejlepší doktore!

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: