5.6.2014
Kategorie: Cestování, PR

Doběhl ji

Byla to krasavice, jež by mohla v mžiku kandidovat na královnu krásy. Nebo aspoň v očích pana Karlíka tomu tak bylo. Od chvíle, kdy ji poprvé uviděl, nemohl myslet na nic jiného, všude viděl jenom a pouze ji a když večer zamhouřil oči, mohl si být jist, že se mu tato kráska vetře do jeho snů a budou to věru divoké sny.

Byla prostě úžasná. A on neodolal. Byl skálopevně přesvědčen, že ona a žádná jiná je pro něho tou pravou. Že ji musí mít, protože bez ní by jeho život pozbyl smyslu.

A tak jí nadbíhal a nadbíhal. Ovšem marně. Protože ona zůstávala chladnou, nedočkal se z její strany vyslyšení. Odmítala ho znovu a znovu a stále razantněji. Protože nebyl její typ, jak říkala.

Ale nepolevoval. Nemohl polevit. A tak jí zas a znovu sliboval, že pro ni udělá cokoliv, ba že jí snese i modré z nebe.

A protože o něho vážně nestála, chytila se posledně zmíněného jako se tonoucí stébla chytá. Když ji prý má tak rád, snad by pomohlo, kdyby… Kdyby projevil svou štědrost. A vzápětí počala klást požadavky, doufaje, že jej tím zapudí. Protože žádala tolik, kolik podle jejího názoru nabídnout rozhodně nemohl.

Své požadavky pak směrovala tak, aby bylo jisté, že je nebude po nezdaru případně moci požadovat zpět. Že se bude jednat o něco nehmotného, co nelze vrátit ani nechat zabavit. Chtěla od něj zaplatit samé cestování, pobyty, zájezdy. Turistiku na horách, wellness, termály a lázně, vinařské pobyty i pobyty u vody, zážitky a adrenalin,… Doma i v cizině.

To by bylo, aby se nezruinoval! Jenže… jenže on se k jejímu překvapení nezruinoval. Pořád jí to platil a platil a jeho měšec se zdál být bezedným. A když má jeden tolik peněz, pak jdou časem zábrany přece jenom nejednou stranou. A tak si ho nakonec přece jenom oblíbila, zamilovala, vzala. A až po svatbě zjistila, že ho vlastně zase až tak moc nestála. Protože vše jím zaplacené pocházelo z výhodných levných nabídek www.newgo.cz.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: