21.4.2015
Kategorie: PR, Různé

Diamantové kotouče

Mezi nejoblíbenější nástroje českých kutilů patří uhlové brusky, které mají široké uplatnění i ve strojírenství, ve stavebnictví a v jiných oborech. Trh dále nabízí kartáčové brusky, jež se využívají na broušení rovných ploch.  Nebo si můžete objednat excentrické, vibrační a delta brusky, na které se upíná prostřednictvím suchého zipu brusný prostředek.

Diamantové kotouče vám dobře uřežou beton, kov, kámen, dřevo, plast, keramické obklady, asfalt a další, ale musíte zvolit ten správný druh. Brusné kotouče jsou oprotiv řezným kotoučům o mnoho hrubší.  Rozhodně je nutné používat správný typ kotoučů s předepsaným rozměrem ke každé brusce.

Diamantové kotouče Atlas a Kern – osvědčená německá kvalita

Pokud si nevíte rady s výběrem řezných a brusných kotoučů, tak navštivte internetový obchod sibera-kotouce.cz, kde se na diamantové kotouče specializují. Navíc zde preferují vysokou kvalitu made in Germany a vy si tak máte možnost objednat výrobky značky Atlas a Kern, které najdou své uplatnění při kutilském i při profesionálním použití v průmyslové výrobě. Pokud jste se rozhodli diamantové kotouče zakoupit v supermarketu, tak sice ušetříte, ale nic kloudného s nimi neuděláte. Tyto nekvalitní kotouče se po chvilce řezání začnou kroutit a odletují z nich kousky, jen přijdete k úrazu.

Diamantové kotouče pro jemnou a hrubou práci

Německá kvalita – diamantové kotouče, to je přesnost, výkonnost a dlouhá životnost. Výše zmíněný internetový obchod kotouče nabízí do úhlové brusky, řezače spár, kamenických pil, mostových pil nebo diamantové kotouče do řezaček na obklady a to ve všech velikostech – 115 mm, 125, 150, 180, 200, 230, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800mm.  Vysokou kvalitu máte na dosah, a pak půjde vše jako po másle.  Důležité upozornění! Rozhodně nevěřte mýtu, že čím je materiál tvrdší, tím je třeba tvrdší řezný kotouč, opak je pravdou.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: