10.1.2020
Kategorie: Cestování, PR

Chcete strávit klidný Valentýn? Ubytujte se v hotelu

Chcete překvapit svého blízkého, odpočinout si, nebo dokonce udělat životní rozhodnutí a požádat partnerku o ruku? Ideální příležitost je na Valentýna, který je za dveřmi. A skvělým místem může být například nějaký pěkný hotel, ať už na horách nebo ve městě. Pokud na Hotel.cz naplánujete zajímavý wellness pobyt, určitě před partnerkou zazáříte a přinejmenším ji potěšíte.

Nechte se rozmazlovat

Na chvíli vypnout a nechat se hýčkat, po tom touží asi všichni. A na Valentýna tím spíš. Pokud se chcete opravdu blýsknout, pár dny rozmazlování v hotelu určitě zabodujete. Ráno snídaně do postele, pak lyžovačka nebo procházka, odpoledne bazén, sauna a masáž, pak romantická večeře při svíčkách a večer návštěva divadla či koncertu. Těžko byste toho tolik stíhali doma, kde se musíte starat o domácnost. Ubytujte se v hotelu, a zvládnete to hravě, náramně si odpočinete a váš partner vaše hýčkání jistě náležitě ocení. Důležité je samozřejmě místo, kde chcete odpočívat, popřípadě udělat důležité životní rozhodnutí. Na Hotel.cz si vyberete z 6 188 hotelů a z 2 164 pobytových balíčků. Stačí zadat datum, místo a kolik vás pojede, a už si můžete online rezervovat váš pobyt. Když se změní vaše plány, nevadí, většina hotelů nabízí storno pobytu zdarma.

Hory nebo město? Vyberte si

Pokud máte rádi klid a současně i ruch velkoměsta, zkuste ubytování v Benešově. Užijete si tu klidný spánek i hýčkání, a když budete mít chuť, vyrazíte za zábavou do Prahy, budete tam za půl hodiny. Skvělé recenze má například hotelový komplex S-centrum, kde je 21 dvoulůžkových pokojů plus 3 apartmány. K chloubám areálu patří tenisová hala, krytý fotbalový umělý trávník i sály na aerobik. Odpočinek nabízí přilehlá zahrada, bazén, vířivka s přepadem, sauna, relaxační zóna. Dobře se najíte v klimatizované restauraci Grosso.

Pokud máte raději kombinaci města a horského vzduchu, zajímavým tipem je ubytování v Šumperku, kde máte na dosah Jeseníky, popřípadě zkuste ubytování v Jablonci nad Nisou, odkud je blízko do Jizerských hor, do Krkonoš i na Ještěd. V centru Šumperka naleznete například skvěle hodnocený čtyřhvězdičkový hotel Elegance s 25 stylově zařízenými pokoji, sportovním a relaxačním centrem, zahrát si zde můžete malou kopanou, ricochet, stolní tenis či si zaplavat v hotelovém bazénu. Únavu budete zahánět v sauně, solné jeskyni a ve vířivce. Přímo u přehrady Mšeno se můžete ubytovat v Jablonci nad Nisou v hotelu Břízky. K dispozici je tu tenisová hala se čtyřmi kurty, venkovní antukové kurty, squashové kurty, badmintonové kurty, indoor golf, fotbalové hřiště a fitness centrum. Odpočívat budete ve wellness s whirlpoolem, saunou i infračervenou kabinou.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: