27.6.2013
Kategorie: Bydlení, PR

Být nezávislý…

Už jako malý kluk jsem byl v televizi fascinován pořady, kde úspěšní podnikatelé řídili své podniky. Investovali do akcií a pohybovali se na burze s cennými papíry. Říkal jsem si, ti jsou nezávislí a nemusejí obracet každou korunu. Naopak jsou tak chytří, že dokážou každou korunu zmnohonásobit.

Jsem toho názoru, že peníze jsou oběživo, které by mělo svému majiteli přinášet „ovoce“.  Ale zase na druhou stranu, člověk musí mít peníze na víc, než na obživu, že? No co, jsem zkrátka obyčejný Novák z České republiky, žádný milionář…

Životní osud mi ale nachystal překvapení, jednoho dne na mě zazvonila pošťačka, že má pro mě dopis do vlastních rukou. Podepsal jsem jí převzetí a celý nedočkavý roztrhl obálku. Kdo mi to může psát…

„Vážený pane Nováku, dostavte se laskavě 1. 2. 2013 do mé kanceláře. Podepsán notář Vrána.“ No tak z toho moc chytrý nejsem.

Po vstupu do kanceláře ze mě nervozita spadla. Notář Vrána mi oznámil, že strýc, se kterým se rodina léta nestýkala, bohužel zemřel. Ale odkázal mi větší obnos peněz. Byl jsem tak překvapený, že jsem se pod stolem štípal, abych věděl, že se mi to nezdá.

Poděkoval jsem a vypotácel se směrem domů. Celou cestu jsem přemýšlel, jak s poděděnými penězi naložím. Že bych si konečně splnil sen? Jdu do toho! Netrpělivě v předsíni zouvám boty a bundu rozepínám až u počítače.

Najíždím na exekuce nemovitostí. Když nakoupím rodinné domky nebo byty v paneláku, můžu je pronajímat dál, tím peníze budu točit a za pár let se mi investice vrátí. Myslím si, že v dnešní době je nejistější investovat do nemovitostí.

Zajímají mě aktuální dražby a exekuce. Nabídka je dost bohatá, určitě si vyberu! Ještě nesmím zapomenout na výsledky provedených dražeb a exekucí, abych získal přehled, jak si nemovitosti „stojí“.

Páni, nikdy bych nevěřil, že mi můj sen splní!

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: