16.10.2019
Kategorie: PR, Různé

Balík na dobírku? Zapomeňte na Českou poštu a pošlete ho FOFRem!

Stížností na Českou poštu bohužel přibývá. Pro balík do ruky nakonec musíme na poštu, kde mnohdy strávíme celou věčnost. Zásilku přitom můžeme poslat i jinak. Třeba FOFRem.

FOFR je renomovaná přepravní společnost, která se zaměřuje jak na tuzemskou, tak i mezinárodní přepravu kusových a balíkových zásilek tzv. z domu do domu. Zásilky přepravuje rychle, vždy jen do ruky a za rozumný peníz. Pokud nechcete, aby adresát na balík dlouho čekal, FOFR je správnou volbou.

Přeprava ve standardním i expresním režimu

Společnost nabízí přepravu zásilek jak ve standardním, tak i expresním režimu, v jehož rámci zásilka k adresátovi dorazí do 24 hodin. V pořádku a neporušená nutno dodat. Poslat FOFRem přitom můžete obyčejný dopis, balík, ale i nadrozměrný náklad (délka jedné strany nesmí být delší než 6 metrů). Problémem není ani přeprava nebezpečného materiálu podléhajícího režimu ADR.

Výpočet ceny na základě objemu

Společnost navíc po celé republice disponuje dvaceti sklady, v nichž může být vaše zásilka po nezbytnou dobu uskladněna. Hlavní předností společnosti je ovšem výpočet ceny za přepravované zboží, která se odvíjí na základě jeho objemu, ne rozměrů jako takových.

Zásilky na dobírku

Velmi vyhledávanou službou v poslední době je zasílání na dobírku. Zásilka na dobírku s FOFRem díky sdružení 8 silných regionálních dopravců dorazí i do toho nejodlehlejšího místa v republice. Celý přepravní systém je velmi dobře zorganizován, což se samozřejmě projevuje na rychlosti přepravy jako takové. Na zásilku od FOFRu zkrátka nemusíte dlouho čekat.

Režimy přepravy

Zasílání na dobírku může probíhat v několika režimech. Adresátovi může dorazit do jednoho, dvou, nebo tří dní. Poslat přitom můžete až dvoutunovou zásilku o objemu 10 m³! Tak neváhejte! Vánoce se blíží a chcete, aby dárky pro vaše blízké dorazily včas, nebo ne? Přepravu si můžete objednat telefonicky, e-mailem či prostřednictvím formuláře, jenž je k dispozici na stránkách společnosti www.fofrcz.cz.

Líbil se vám článek? Řekněte o něm přátelům: